Головна » Номінанти » Громадська організація року » Громадська організація “РАЙЗ+”
Відповідь:
ГО «РАЙЗ+» реалізовувала проєкт зі створення центру спільнототворення в с. Ямне Великописарівської громади Охтирського району Сумської області. В рамках проєкту було реконструйовано сільський клуб і розділено на три ключові зони. В приміщенні актового залу створено ролердром. Встановлено покриття для ковзання, освітлення та місця для перевзування. У великому залі клубу створенно конгрес зону для проведення стратегічних сесій та обговорень, проведення тренінгів / навчання, а у вільний час зал використовувався для роботи гуртків для молоді та дорослих. Малий зал розрахований на зону кінозалу. Приміщення використовувалось для проведення тренінгів та навчань для дітей. Через значне збільшення кількості обстрілів прикордоння Сумської області на весні 2024 року в громаді почалась евакуація населення, більша частина якого стала ВПО в м. Охтирка. Наша організація також вимушена була релокуватися до м. Охтирка. Вже на новому місці нам вдалося розпочати роботу оновленого центру вільного спілкування та гуманітарний хаб.
За підтримки МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна було реалізовано проєкт по створенню дитячої спортивної кімнати для дітей ВПО в м. Охтирка Сумської обл. Також в рамках цього проєкту була реалізована видача 125 наборів канцелярії для дітей ВПО віком 6-10 років, що перемістилися з прикордонної Великописарівської громади до Кириківської ОТГ та м. Охтирка Сумської обл.
За підтримки Міжнародного фонду "Відродження" реалізується проєкт з інтеграції ВПО в приймаючу громаду в м. Охтирка. За 2024 рік учасниками цього проєкту стало 1033 особи з числа ВПО з прикордонних громад.
Протягом 2024 року було надано гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів, ліків, одягу, взуття, предметів побуту, побутової техніки та гігієнічних наборів на загальну вартість близько 2 100 000 грн для 3025 осіб з числа ВПО з прикордонних громад Сумщини.
Відповідь: В рамках гуманітарної складової нашої діяльності було надано підтримку 3025 особам з числа ВПО з прикордонних громад Сумщини. Учасниками проєкту з інтеграції ВПО від Міжнародного фонду "Відродження" стало 1033 особи з числа ВПО з прикордонних громад. Окрім того, 230 родин з дітьми з числа ВПО отримали підтримку в рамках реалізації проєкту від МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна
Відповідь:
Реалізовані проєкти допомогли створити безпечний простір - дитячу спортивну кімнату в м.Охтирка, що забезпечило дітей ВПО місцем для фізичного розвитку, активного дозвілля та соціалізації. Це сприяє їхній адаптації та психоемоційному благополуччю. Видача наборів канцелярії допомогла родинам з дітьми, які змушені були переїхати, безперешкодно продовжити навчання, полегшила фінансовий тягар для їхніх сімей та підтримала освітній процес.
Завдяки проєкту з інтеграції ВПО в м.Охтирка 1033 особи отримали можливість адаптуватися до нового середовища, знайти підтримку та відчути себе частиною громади.
Видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів, ліків, взуття, одягу, побутової техніки та засобів гігієни дозволило суттєво покращити їхні умови проживання, забезпечила базові потреби та зменшило фінансовий тиск на родини.
Відповідь: За 2024 рік партнерами нашої організації були МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна, Міжнародний фонд "Відродження", Релігійна організація "Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні", БО "Благодійний фонд "Все в твоїх руках", БО «БФ Хрещатик-Сіті», Охтирський осередок Товариства Червоного Хреста України, Великописарівська селищна рада Охтирського району Сумської обл., Будинок дитячої та юнацької творчості Великописарівської селищної ради, World Central Kitchen
Відповідь: орієнтованість на людей, прозорість, стійкість
Відповідь:
Наша громадська організація має перемогти в конкурсі, тому що ми не просто допомагаємо ВПО – ми самі є переселенцями. Ми на власному досвіді знаємо, з якими викликами стикаються люди, які змушені були покинути свої домівки, та розуміємо їхні реальні потреби краще, ніж будь-хто. Ми не працюємо «для галочки» – кожен наш проєкт народжується з особистого досвіду та щирого прагнення підтримати інших переселенців. Ми знаємо, як важливо не просто отримати гуманітарну допомогу, а знайти новий дім, роботу, можливості для розвитку та стати частиною громади.