fbpx

Молодіжна рада при Рава-Руській міській раді

47
[wptelegram-login button_style="large" show_user_photo="1" corner_radius="15" lang="uk"]
[nextend_social_login]

Свій голос ви не зможете відмінити, чи змінити. Будьте уважні при голосуванні. Ви можете віддати лише по одному голосу за кожну номінацію.

Ініціатор подання: Молодіжна рада при Рава-Руській міській раді
Автор подання: Мартин Лілія Андріївна
Місто / Область: м.Рава-Руська,Рава-Руська територіальна громада,Львівська область
Дата початку: 3 Грудня, 2021
Поширити
Поширити
Фотогалерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу (Максимум – 200 слів)

Відповідь:Молодіжна рада стала одним з організаторів благодійної ярмарки,яка відбувалась у січні 2023 року в м.Рава-Руська.
Молодіжна рада взяла участь у проєкті "Менторська підтримка" від Львівського обласного молодіжного центру. Цей проєкт спрямовувався на покращення співпраці між Молодіжною радою та місцевою владою щодо створення молодіжного центру у нашій громаді. Молодіжний центр у місті Рава-Руська було створено в травні 2023 року.
Протягом року у співпраці з ГО "Громада в дії",ми організовували гуманітарну допомогу для потребуючих у Рава-Руській громаді.
Молодіжна рада ініціювала створення клубу настільних ігор "Let's play together" у місті Рава-Руська.. Він почав існувати завдяки підтримки проекту, який реалізовувався British Council Ukraine та партнерстві Львівського обласного молодіжного центру, Управління молоді та спорту Львівської ОДА та Молодіжної ради при Рава-Руській міській раді
У рамках співпраці з учнівським самоврядуванням були організовані тренінги та кіновечори в старостинських округах громади.
Молодіжна рада була одним із організаторів виставки вишиванок "Спадщина нескорених" у місті Львів.
Долучались до акції Всесвітній день прибирання від Let`s  do it Ukraine
В рамках проекту "Маю думку — участь для молодіжних рад" Молодіжна рада провела перший молодіжний форум "МолоDIЙте" у нашій громаді.Цей форум був реалізований за підтримки ГО "Молодіжна Платформа" за сприяння Норвезької ради у справах біженців та Міністерства закордонних справ Норвегії.

Скільки молоді було залучено в рамках проєктів? 

Відповідь:У сумі зі всіх проєктів було залучено до 1000 молодих активістів.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам чи ініціативам? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Перша наша ініціативна була спрямована на створення молодіжного центру в громаді, оскільки було відсутнє місце, де могли б збиратись молоді люди,  якісно і з користю могли проводити час. Саме тому ми розуміли важливість даного комунального закладу і робили все, що в наших силах, аби посприяти його появленню на теренах нашого краю;

Наш другий проєкт - це створення клубу настільних ігор під назвою "Let’s play together". Цей проєкт спрямований на збільшення активності молоді, популяризацію спільного проведення часу та створення теплої атмосфери серед молоді  в нашій громаді. Також таким чином ми  старалась позбавити молодь від нудьги через організацію цікавих заходів.

Ще один наш проєкт - це організація першого молодіжного форуму під назвою "МолоDІЙте". Ми особливо пишаємось  тим проєктом,оскільки сакме він дав можливість  підвищити репутацію та популярність нашої молодіжної ради, покращив комунікацію та співпрацю з місцевою владою та завоювати довіру молоді громади до нас.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Хто, як не ми? Ми - передова молодіжна рада Рава-Руської міської ради, якапрагне розвивати молодіжну політику в себе в громаді. Ми розуміємо, що жодне рішення для молоді не може бути прийняте без врахування думки молоді,саме тому ми стараємось брати увчасть у пленарних засіданнях міської ради та висловлювати свою думку щодо питань,які стосують молодіної політики.

Ми дуже хочемо перемогти у даному конкурсі,оскільки цей титул добряче нам допоможе в подальшій діяльності та дасть зрозуміти, що наша праця та наші старання немарні!

Ми розпочали свою діяльність коли почалось повномаштабне вторгнення і не розуміли куди рухатись далі та що має робити молодіжна рада. Проте, ми почали брати участь у тренінгах,форумах , на яких дедалі більше розуміли яким чином потрібно будувати нашу роботу.

Зараз у нашій команді працює дружня і мотивована група людей,яка готова до праці, нових ідей і співпраці з іншими молодіжними радами та інститутами громадянського суспільства..

Ми пишаємось тим,що за дуже короткий термін, ми змогли підписати меморандум про співпрацю з двома молодіжними радами Львівської області і це стали перші меморандуми у Львівській області між молодіжними радами. Минулого року,ми розширили коло нашої співпраці і писали меморандум з Молодіжною радою при Копичинецькій міській раді Тернопільської області.

Ми не зупиняємось на досягнутому і далі продовжуємо шукати партнерів-молодіжних рад для досягнення спільної мети.

Молодіжна рада при Рава-Руській міській раді  є асоційованим членом в молодіжній радї при Львівській обласній державній адміністрації, а наша голова-радниця голови Молодіжної ради при Львівській ОДА з питань регіонального розвитку та співробітництва.

Кожного разу ми  прагнемо розвиватись і дізнаватись щось нове у сфері молодіжної політики та молодіжних рад.

Ми маємо відповідати очікуванням молоді нашої громади і постійно покращуватися!