fbpx
Номінація:

Алла Печенюк

28 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

Навчальний тренінг: “Я-консультант сімейних молочних ферм” WOC “Світ громад”. Сертифікат: Серія 8 N995.

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь: 

Участь в Координаційній Раді Пілотного для України проекту “Децентралізація приносить кращі резулльтати та ефективність” (DOBRE) з розробки системи індикаторів ефективності органів місцевого самоврядування. 

Які проєкти вами чи за вашою участю були реалізовані протягом року? Надайте короткий опис проєктів.
Відповідь:

1.                  Пілотний Проект “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) з розробки системи індикаторів ефективності органів місцевого самоврядування. Було розроблено систему індикаторів оцінки ефективності органів місцевого самоврядування за базовими послугами: шкільна освіта, управління відходами та якість питної води, проведено соціологічні дослідження в Кам’янець-Подільській міській територіальній громаді на предмет задоволеності громадян якістю послуг. В проекті я членкиня Координаційної ради та Робочої групи з розробки індикаторів оцінки послуги: шкільна освіта.

2. Спільний з Grassroots Institut (Канада) проект Міжнародної Літньої Польової Школи з управління гірськими екосистемами та ресурсами. Міжнародний проект. Охоплює світову студенську аудиторію.

Наразі триває співпраця в рамках Пакту заради молоді – 2025 з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», що реалізується за підтримки Міністерства молоді та спорту і Фонду народонасення ООН, де наша організація є регіональною представницею. Перспективним напрямком видається спільна проєктна робота  з командою Національного офісу Еразмус+. 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

https://www.pdatu.edu.ua/news-06/posilennya-praktichnoji-komponenti-studentskoji-molodi.html

https://www.pdatu.edu.ua/news-01/molodizhnij-forum-yak-majdanchik-naukovikh-initsiativ.html

https://www.pdatu.edu.ua/news-02/rozshirennya-naukovikh-gorizontiv-podilskogo-derzhavnogo-agrarno-tekhnichnogo-universitetu-mizhnarodna-litnya-polova-shkola.html

https://www.pdatu.edu.ua/news-06/uchast-naukovo-pedagogichnoji-gromadskosti-u-pilotnomu-proekti-z-rozrobki-otsinki-efektivnosti-teritorialnikh-gromad.html

https://www.pdatu.edu.ua/news-02/reestratsiyu-delegativ-do-mizhnarodnoji-litnoji-polovoji-shkoli-prodovzheno-doluchajtesya-do-podiji.html

https://www.pdatu.edu.ua/news-06/mizhnarodna-naukova-spivpratsya-vitaemo-nashikh-partneriv.html

https://www.pdatu.edu.ua/news-06/prezentatsijni-aspekti-globalnoji-mizhnarodnoji-programi-naukovo-pedagogichnikh-pratsivnikiv-podilskogo-derzhavnogo-agrarno-tekhnichnogo-universitetu.html

 

 

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Маю щастя бути причетною до  формування молодого покоління фахівців, які в перспективі можуть  стати новаторами, носіями нової суспільної ідеї та агентами позитивних змін в країні. Поєднання креативу, досвіду, освіти та їх імплементація у практичну площину дозволить отримати гарні результати. Переконана, що успішне майбутнє нашої держави значною мірою залежить від якісних характеристик освітянського та наукового середовища.