fbpx
Номінація:

Андрій Стахнюк

60 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

З 2019 р. – інструктор Європейської ради реанімації (ERC). Курси BLS provaider, BLS – instructor. м.Тернопіль (Центр Симуляційного Начання Tesimed)

З 2020 р. займаю посаду завідуючого Навчально-тренувального відділу Комунального підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради.

Пройшов курси підвищення кваліфікації фахівців “Екстрена медицина” 160 год. м.Тернопіль (Центр Симуляційного Начання Tesimed)

З 2018 р. займаюся активною громадською діяльністю:

–          створив Громадську організацію «Центр порятунку життя»;

–          є автором проектів-переможців Громадського бюджету м. Рівне «Створення центру навчання домедичної допомоги (симуляційної медицини) у Рівному» та «Встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) у Рівному.

https://rivne.pb.org.ua/projects/archive/263/show/21

https://rivne.pb.org.ua/projects/archive/263/show/22

З 2019 р. –– успішно пройшов міжнародний інструкторський курс  з надання допомоги при інсульті на догоспітальному етапі (проходив практику в м. Прага, Чеської Республіки).

З 2020 р.- інструктор з надання допомоги при інсульті на догоспітальному етапі 

З 2021 р.  – лікар-спеціаліст за спеціальностью “Організація і управлення охороною здоров’я” ( Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика)

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:  можна вважати, після нашого об’єднання ми почали працювати в навчально тренувальному відділі екстреної медичної допомоги Рівненської області. Завдяки благодійний допомоги і підтримки змогли зробити ремонт в приміщеннях  відділу. Вже ми навчили понад 1000 учасників, це люди з медичною та без медичної освіти. Завдяки громадській діяльності ми привернули увагу нашого керівництва і з липня 2021 року почав ПОВНОЦІННО працювати навчально-тренувальний відділ екстреної медичної допомоги Рівненської області . З вересня 2021 р. ми починаємо знайомити наш персонал і впроваджувати курси з екстреної медичної допомоги (які самостійно розробили на основі клінічних протоколів МОЗ та міжнародних організацій). Попереду багато планів і наша команда вдячна керівництву центру ЕМД за всебічну підтримку в наших починаннях (готується проект і капітальний ремонт, в планах реконструкція будівлі відділу, закуплено обладнання, сучасні манекени для навчання медичного персоналу)

 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=6083317545074016&id=100001874913514

https://suspilne.media/134308-u-rivnomu-vidkrili-centr-navcanna-domedicnoi-dopomogi-dla-cogo-vin-potriben/

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5506212022784574&id=100001874913514

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Мотивація має ефект бумеранга. Після смерті нашого пацієнта , громадського активіста , Олександра Мельничука, наші дати народження були одного числа, 26 жовтня, я твердо вирішив міняти обстановку в екстреної допомозі та по можливості налагодити ефективну роботу ланцюга виживання. Порятунок Життя – це найбільша радість ! У нас стався старт , тепер необхідно налагодити всі ланки по навчанню співробітників екстреної допомоги, поліції , рятувальників і людей без медичної освіти для ефективної роботи в невідкладних ситуація . Популяризувати екстрену допомогу і навчити багатьох рятувати здоров’я та життя постраждалих .