fbpx

Антикорупційний штаб

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Парушевскі Артур
Коротка інформація
Місто / Область: Діяльність громадської організації поширюється на територію всієї України
Дата початку: 24 Листопада, 2014
28 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?

Допомога українським біженцям з працевлаштуванням. Проєкт був націлений на ті країни, де інформація про вакансії для українців майже відсутня. Було створено 7 телеграм - каналів, де публікувались вакансії та поради для українців. Також проводились безкоштовні кар’єрні консультації.

Літній дитячий табір для дітей ВПО. За ініціативи двох ГО — «Антикорупційний штаб» і «7fields», у селі Семиполки Київської області відкрився літній дитячий табір для дітей з населених пунктів, які знаходяться під обстрілом або були чи знаходяться в окупації. Упродовж літа тут відпочили 300 дітей.

Тренінговий онлайн-курс з пошуку роботи «Як знайти роботу в новому місті». На курсі учасники практикували навички, отримували домашні завдання та зворотній зв’язок від професійних hr і рекрутерів. Програма включала 2 лекції по 2 години та домашні завдання від викладачів.

Карта руйнувань. Діджитал інструмент, який дозволяє фіксувати наслідки російського вторгнення в Україну. На мапу аналітики Штабу з перших днів війни вносять світлини зруйнованих або пошкоджених цивільних об'єктів: будинків, шкіл, церков, стадіонів тощо. Такі фото Штаб знаходить і додає вланоруч із зазначенням точної адреси та координат.

Реєстр російських воєнних злочинців. Це онлайн-реєстр, що містить персональні дані військових російської армії, ідентифікованих осіб полонених росіян, а також вбитих під час війни в Україні росіян. У реєстрі також можна знайти докази присутності в Україні (у профайлі кожного військового зазначається лінк на доказову базу), щодо інших інформація ще збирається та обробляється.

Реєстр зрадників. Тут публікується та висвітлюється діяльність тих публічних осіб, щодо яких є підозри у вчиненні державної зради. Ми знаємо кожного зрадника і кожну зрадницю в обличчя: за дивним “збігом”, переважна більшість – фігуранти корупційних скандалів. Можете не сумніватись: за кожною гучною підозрою у скоєнні державної зради, скоріш за все, є слід нашої аналітики.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

172 тисячі людей

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Працевлаштування українців за кордоном, дозвілля дітей, які постраждали від війни та залишили своє постійне місце проживання, відсутність систематизованих відкритих даних щодо руйнувань української цивільної інфраструктури, повільна документація та розслідування злочинів російських окупантів на території України.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

robota.ua, Консалтингова компанія W-BUSINESS, HURMA System, Happy Monday, 7fields, НАЗК, Рух ЧЕСНО, Міжнародний фонд Відродження, Слідство.Інфо, Pact, Пацієнти України, Добробат, БУР.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Нульова толерантність до корупції, Командність, Професіоналізм

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Після 24 лютого нашою місією окрім якісної зміни українського суспільства через запобігання і боротьбу з корупцією стала також стала перемога над російськими окупантами. Саме тому вся наша діяльність впродовж року була спрямована на перемогу та боротьбу з корупцією, адже перемоги над зовнішнім ворогом недостатньо. Корупція - один із головних внутрішніх ворогів і перемога над нею є нашою головною метою.

Інші конкурсанти в номінації Громадська організація року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: