fbpx
Номінація:

Благодійний марафон #Живипозитивно

10 Голосів
Ініціатор
Молодіжна рада при Шумській міській раді
Подав: Карп’юк Лариса Василівна
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь:

Молодіжна рада Шумської громади організувала благодійний марафон #Живипозитивно для оновленої ігрової кімнати педіатричного відділення КНП “Шумська міська лікарня”, який тривав 3 тижні.  Ідея акції полягала в зборі іграшок, книг та канцтоварів для ігрової, оскільки у період ковіду емоційний стан маленьких пацієнтів потрібно було покращити.  

Марафон був організований у форматі естафети: публікування фото та посту про участь в акції, передання естафети майбутньому благодійнику або колективу, агітація серед знайомих. Проте, марафон вийшов набагато дальше за рамки ідеї. Благодійники дарували:

– м’які диванчики, які легко дезінфікувати, для ігрової кімнати;

– плазмовий телевізор, який встановили у палаті для маленьких пацієнтів;

– оновлення для їдальні: сучасний посуд та столові прибори, електричний чайник та мікрохвильова піч тощо.

Долучилися не лише небайдужі жителі, а й релігійні громади, ПЛАСТ, депутатський корпус Шумської міської ради та працівники установ (закладів освіти міської ради, ЦНАП, кооперативи, Шумського районного суду Тернопільської області, Шумського відділу Кременецької місцевої прокуратури, Шумського відділення поліції Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області, Шумської ДПІ). Іграшок та канцтоварів було подаровано стільки, що частину було передано КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» та малозабезпеченим жителям громади.

Марафон пройшов під гаслом «Творити добро ніколи не пізно!»

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Марафон показав, що консолідація діяльності влади, бізнесу та громадянського суспільства надає можливості для ефективного вирішення нагальних питань у громаді. Виникає ефект довіри до діяльності сторін. Марафон діяв за принципом доміно, оскільки кожен його учасник стимулював до дій наступного учасника та контролював його виконання. Молодіжна рада отримала нових поштовх до роботи та активізувала молодь.