fbpx

Бродівське районне добровільне товариство захисту дітей з інвалідністю “Надія”

2 Голосів
Ініціатор
Активіст
Подав: Попова Наталія Олександрівна
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь:

 «Психічне здоров’я для України» – Денний догляд для дітей та молоді з ментальною інвалідністю, з забезпеченням навчання, соціалізації та працетерапії в соціальній майстерні «ART-Простір».

Фонд Джинджер UCEF – Створення соціальної майстерні  «ART-ПРОСТІР» як середовища для соціалізації, навчання, працетерапії для дітей та  молоді з інвалідністю.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “ВПЛИВ”  – Розвиток соціальної майстерні «ART-Простір». (реалізовується)

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь:

300

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

– Розвивається  послуга денного догляду  для дітей та молоді з інвалідністю

– Відремонтовано та обладнано  приміщення площею 92,9 кв. м.

–       В діяльності організації з’явилися  нові напрямки  – швейна майстерня, майстерня виготовлення свічок, майстерня пряників та солодощів;

–       Особи з ментальними порушеннями проходять працетерапію.

– Надається  допомога членам сімей, що виховують дітей з інвалідністю через консультування, адвокатування, психологічну підтримку для встановлення партнерських відносин між батьками, дітьми та громадою.

– Проводиться  інформаційної/рекламна кампанії по висвітленню діяльності  організації та  соціальної майстерні, залучення  волонтерів.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь:

Бродівська міська рада, ГО “Бродівська районна благодійна організація молодих інвалідів” Опора”, ГО “Об’єднання інвалідів “Дивенсвіт”, ДПТНЗ «Червоненське ВПУ», Бродівський фаховий педагогічний коледж ім. М. Шашкевича, Бродівське бюро правової допомоги.

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь:

https://www.facebook.com/%D0%91%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83-%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%B7-%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8E-%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%8F-460318987442618/ https://www.facebook.com/groups/artprostir20 

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Програма денного догляду надає послуги консультування, заняття з трудової діяльності в соціальній майстерні, самообслуговування, навчання основним соціальним навичкам, екскурсії, зустрічі, традиції та звичаї, майстер-класи, участь в загальноміських, регіональних, всеукраїнських, заходах та виставках.

З 2021 року до програми включено роботу в Соціальній майстерні «ART-Простір»,  метою якої є  – соціалізація та інтеграція дітей з інвалідністю в громаду, розвиток їх життєвих компетенцій через проведення занять, майстер-класів по виготовленню пряників, солодощів, виготовленню свічок; роботи «Клубу взаємодопомоги» для родин дітей з інвалідністю, як один із способів захисту їх прав.

Програма забезпечує:

– реалізацію завдань, визначених Законом України “Про соціальні послуги”, відповідними Державними стандартами,  затвердженими Міністерством соціальної політики України та іншими нормативно-правовими актами щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю  на отримання соціальних послуг;

– визначення індивідуальних потреб осіб з інвалідністю на отримання соціальних послуг;

– безпечні та належні  для осіб з інвалідністю  та надання їм соціальної послуги денного догляду;

– формування та підтримку навичок самообслуговування;

– проведення культурно-масових заходів тощо.

–      реалізація права на працю та зайнятість Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю  –  стаття 27 «Праця та зайнятість» , закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» IV. ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, ОСВІТА І ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ).

Підопічні програми денного догляду, отримуючи соціальні послуги не лише вирішують свої проблеми та задовольняють потреби, але й отримують знання та навички для їх самостійного вирішення у майбутньому, знаючи про ті організації та ресурси, які на сьогодні є у громаді і суспільстві. Пріоритетним завданням роботи програми денного догляду є інтеграція внутрішнього потенціалу та наявних ресурсів для вирішення основних проблем людини.