fbpx
Номінація:

Фестиваль сучасної української авторської пісні та співаної поезії “СЛОВОСПІВ”

5 Голосів
Ініціатор
ГО “УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ АВТОРСЬКОЇ ПІСНІ ТА СПІВАНОЇ ПОЕЗІЇ”
Подав: Люліч Валентина Анатоліївна
Коротка інформація
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь: У Рівному відбувся перший унікальний фестиваль сучасної української авторської пісні та співаної поезії «СЛОВОСПІВ», приурочений святкуванню 30 років незалежної України, на який приїхали гості зі всіх кутків України, аби прозвучати в українському поетичному співаному слові.
Серед гостей та учасників фестивалю ті, хто підіймав українське співане слово на перших фестивалях української пісні «Червона рута», «Оберіг», ті, хто українським словом стояв у витоків незалежності України 30 років тому та ті, хто робив все для того, щоби українська душа звучала у авторській пісні. Це – Едуард Драч (м. Київ), Наталка Криничанка (м. Львів), Дмитро Лінартович (м. Київ), Микола Тимчак м. Дубно), Валерій Марченко м. Рівне), Лідія Гольонко (м. Рівне), Неля Франчук та Григорій Лук’яненко (м. Київ), Оксана Чухліб (м. Львів), Микола Більшевич (м. Ковель), Леонід Бедрунь (м. Луцьк), Віктор Копоть (м. Львів) та інші.
Проте, територіальна географія гостей фестивалю не обмежилась лише Україною, на нього завітали також гості із Лондона (Великобританія) – Тарас Житинський та із Мадриду (Іспанія) – Леся Утрисько.
Всього, на фестиваль приїхали близько 60 учасників зі всіх кутків України, які після фестивалю повезли із собою частинку Рівного. Фестиваль проведено практично на ідеї та за допомогою небайдужих до українського слова, до української пісні та тих, хто любить свою землю.

Саме такого формату фестиваль покликаний підняти істинне українське слово, пробудити у кожному українцеві українця, розбудити генетичний код та розвивати якісний україномовний музичний контент, як частину української народної культури. 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Цей проект проведено повністю на ініціативі та громадській ідеї, унікальний такого формату в Україні, де на першому місці справжнє українське слово, яке реагує на сучасність, історичні, економічні та соціальні умови українського народу, піднімає важливі для нас сьогодні теми та шукає відповідь, а також музика, які у сукупності покликані пробудити в українці українця. 

Такий проект є важливим в історичному, соціальному, патріотичному, культурному плані для України і для всіх нас. Саме завдяки реалізації таких проектів твориться і розвивається наша істинна народна українська культура!