fbpx

“Флора”

Ініціатор подання: Фізична особа - Петрів Софія
Автор подання: Петрів Софія, Волкова Софія
Коротка інформація
Місто / Область: Львівська область
792 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи

Наша діяльність спрямована на усіх небайдужих та свідомих громадян. Для дітей дошкільного та шкільного віку, оскільки саме від нас залежить, що ми вкладемо у їхню свідомість.

З чого все розпочалося?

У квітні минулого року ми вирішили приєднатись до хорошої тенденції, а саме закликати небайдужих людей та організувати прибирання лісів, а найголовніше – узбічь, де часто люди зневажливо викидають непотріб із машин, не задумуючись про майбутні пагубні наслідки.

Спершу, ми поставили і прописали доволі легкі на перший погляд цілі та задання, які ми маємо виконати до кінця травня і прописати свої подальші кроки.

Ціллю нашого проєкту є:

1.         Привернути увагу якомога більшої кількості небайдужих громадян та волонтерів, які допоможуть нам.

2.         Висадити чим більше дерев.

3.         Відновити екосистему нашої країни.

4.         Сформувати екокультуру та шанобливе ставлення українців до навколишнього середовища.

Завданням нашого проєкту було:

• Висадити понад сто дерев протягом дня.

• Провести толоку у лісі та його узбіччях.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати?

Зараз Український ліс – це брудно, це лисо, це ліс в якого немає майбутнього. Ми хочемо, щоб у наших Українських лісів було майбутнє, як і у нас з Вами, а це означає нам потрібно щось робити.

Екологічна проблема розгортається на наших очах. Ми бачимо забруднення води, повітря, навколишнього довкілля, бачимо безліч обговорень на цю тему і, розуміємо, що це дуже серйозно, але чому ж тоді не припиняється така ситуація, яка потрошки та  неминуче приведе людство до загибелі?

Потрібні нові ідеї та зусилля, щоб зупинити катастрофу.

Тому, ми вирішили приєднатись до хорошої тенденції, а саме закликати небайдужих людей та організувати прибирання лісів, а найголовніше – узбічь, де часто люди зневажливо викидають непотреб із машини, не задумуючись про майбутні пагубні наслідки.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі

Наша перемога стане дуже доречною в цей час, адже ми бачимо ситуацію, яка склалася в нашій країні, а саме – масові лісові пожежі, які спричинені вторгненням військ країни-агресора на нашу територію, розкрадання і нищення лісу окупантами. І це далеко не повний перелік правопорушень, які істотно впливають на ліси, а загалом і на екологію не тільки нашої крани, а й світу. Своєю діяльністю ми всіляко сприяємо відновленню не лише наших лісів, а й екосистеми в цілому.

Ця перемога буде нести великий потенціал розвитку нашої теми у майбутньому. В першу чергу, це дозволить нам привернути ще більшу увагу до такої важливої теми. В нашому випадку це дуже значущо, оскільки зацікавлені люди стануть рушійною силою у подоланні проблеми екології.

В подальшому ми хочемо зробити це масовим рухом, тобто не просто таким хаотичним, а для того, щоб запустити це в форматі волонтерської організації.

Інші конкурсанти в номінації Волонтерська ініціатива року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: