fbpx
Номінація:

Галина Волощук

1134 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

Активна учасниця  тренінгів у Літній школі Міжнародної методлабораторії для освітян «Verba Magistri»  (м. Чорноморськ). Літня школа Міжнародної методлабораторії для освітян «Verba Magistri»  –  це інтенсивний курс навчання і спілкування з відомими науковцями, педагогами-методистами, а також вчителями з різних регіонів України. Учасники Літньої школи мають змогу почути про нові методики та нові дослідження  Голодомору 1932-1933 рр., а набутий досвід передають іншим.  

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь: 

Проведення флешмобу (онлайн) з нагоди ювілею Лесі Українки   “Разом читаємо Лесю” , в якому взяли участь понад 200 читців з усіх куточків України та з інших країн.

Від теорії до практики – створення  комп’ютерної гри з української літератури “Шлях Василя Стефаника” за участі колективу авторів та організація онлайн-турніру між 76  школами-командами Івано-Франківської області.

Вперше проведено акцію «Псалми на пагорбі» з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України. 

 

 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

1. https://www.youtube.com/watch?v=oDVnGZjrBuw – у Коломиї дерева прикрасили «Ангелами пам’яті».

2. https://www.youtube.com/watch?v=TSVYE5Ym5f0 – онлайн-лекція Галини Волощук «Уляна Кравченко – одна з найталановитіших поеток кінця ХІХ-початку ХХ ст., активна учасниця українського жіночого руху, відома публіцистка і знана педагогиня». 

3. https://www.youtube.com/watch?v=6JxWaiB-UqI  – літературні читання “Василь Стефаник: наближення” у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського.

4. https://knni.pnu.edu.ua/2021/06/18/ – про «Весни і зими Уляни Кравченко» розповіла надвірнянцям  Галина Волощук

5.http://news.ugcc.ua/news/vpershe_psalmi_na_pagorb%D1%96_z_nagodi_30i_r%D1%96chnits%D1%96_v%D1%96dnovlennya_nezalezhnost%D1%96_ukraini_94185.html –

вперше «Псалми на пагорбі» з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України

6. https://www.youtube.com/watch?v=chJRqO98WsA  – у Коломиї розробили комп’ютерну вікторину «Шлях Василя Стефаника»

7.https://pnu.edu.ua/blog/2021/02/26/ – відбулися заходи до 150-річчя Лесі Українки

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Ora et labora (молися і працюй!) – латинська фраза святого Бенедикта Нурсійського, яку намагаюся щодня впроваджувати у своє життя. Сьогодні чуємо від людей багато нарікань як на владу, так і на байдужість, безгрошів’я, бездоріжжя, бідність. Думаю, що  сумлінною працею  кожен із нас може долучитися до розбудови і швидкого розвитку нашої країни там, де він (вона) є.

А ще – люблю перемагати!