fbpx
Номінація:

Гавка Володимир Васильович

24 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь: За останні два роки не приймав участі в навчальних програмах.

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь: Я не виділяю окремо ту чи іншу роботу. До всього, у чому беру участь ставлюся з однаковою відповідальністю та тішуся думкою про те, що навіть найменша справа принесе користь жителям громади та майбутнім поколінням.

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь: Посилань на публікації, особливо за нинішній рік, не маю. Не звик до розголосу, та й працюю не для піару. Про свою діяльність розповідаю у ФБ-групах .

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь: Я народився і проживаю в селі Пугач Клесівської територіальної громади Сарненського району Рівненської області. Маю активну громадську позицію і завжди намагаюся брати участь в різних сферах життєдіяльності наших населених пунктів, зокрема рідного села. Тривалий час перебував у зоні проведення АТО/ООС, де відстоював східні терени України та боровся за мир на рідній землі. Раніше, суто як активіст цікавився проблемами громади, зокрема й взаємодією з місцевою владою, а нині й як член виконавчого комітету є активним учасником провадження державної політики в громаді. А перемога в даному конкурсі – це, в певній мірі, підтвердження доброго імені, що дасть або розширить можливість реалізації планів та задумів.