fbpx

ГО “Академія соціально-економічних ініціатив”

5 Голосів
Ініціатор
Громадська організація
Подав: Ярина Андріївна Танчак
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь: 

1. В 2021 р. ГО «Академія соціально-економічних ініціатив» спільно з Університетом банківської справи та Міністерством у справах ветеранів реалізовано проєкт Veteran Start-up Education, основною метою якого була реінтеграція ветеранів та учасників АТО/ООС в соціум як самозайняті особи чи підприємці і тим самим вирішити проблему їхнього працевлаштування.

Сторінка проєкту https://www.facebook.com/Veteran-Start-Up-Education-106886774791981/

Вартість проєкту 90 000 грн.

2. Переможець (1 місце) конкурсу на сценарій занять з громадянської освіти «Democracy Cake: Поговорімо про демократію», організований Фондом «Освіта для демокартії» та Громадською спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Посольства США у Варшаві (травень-червень 2020 р). Назва сценарію «Управління особистими (сімейними) фінансами: планування, заощадження та інвестування».
3. Переможець Хакатону «Hackyourfuture» з проєктом «All inclusive work» та отримання гранту на його реалізацію (жовтень 2020 р). грант 15.000 грн

4. 2 гранти з організаційного розвитку, який реалізовується головним партнером-виконавцем ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (Підтримано в 2020 р. і 2021 р на суму 22 000 грн та 25 000 грн)

5. Проведення круглого столу «Проблеми та можливості розвитку інститутів громадянського суспільства в Україні» в рамках проєкту EENCE «Неделя гражданского образования»

6. “Школа громадського лідера», спроєкт спільний з УБС на базі Рава-Руської ОТГ

7. Тренінг-практикум «Створення громадської організації «Під ключ». Ваші можливості (15 осіб). Проект спільно ГО «АСЕІ» із Перша Львівська Медіатека ( м.Львів) Учасники тренінгу   –  активні громадяни м.Львова, які мають бажання створити громадські організації у сфері  соціальних, екологічних, наукових, економічних, молодіжних, національно-культурних та інших спільних інтересів громадян громад ОТГ в умовах децентралізації.

8.  «Створення громадської організації «Під ключ». Ваші можливості»  (20 осіб) 22 квітень 2020 р. Проект спільно ГО «АСЕІ» із Львівська міська рада. Учасники тренінгу –  активні громадяни м.Львова, які мають бажання створити громадські організації у сфері  соціальних, екологічних, наукових, економічних, молодіжних, національно-культурних та інших спільних інтересів громадян громад ОТГ в умовах децентралізації.

9. «Money school «Teenager” – (12 підлітків). Проект ГО «АСЕІ» спільно з Благодійним Фондом «Карітас Львів»  

Скільки людей було залучено в рамках проектів? 

Відповідь: понад 10

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

1. Низький рівень фінансової грамотності молоді.

2. Розвиток громадянської освіти

3. Підтримка та розвиток ІГС

4.  Покращено організаційну спроможність нашої ГО.

5. Підвищення кваліфікації та реінтеграція в соціум учасників АТО/ООС

6. Підтримка і розвиток МСП.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: В  основному всі проєкти були реалізовані лише нашою ГО. Однак, по кількох проєктах було й багато партнерів, а саме: Університет банківської справи, Львівська міська рада.

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь: https://www.facebook.com/Yaryna.Tanchak

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Хоч і наша ГО молода, однак за такий короткий час спромоглася вирішити багато суспільно важливих та соціальних проблем, шляхом реалізації багаточисленних заходів та проєктів. Голова організації входила до робочої групи по розробці Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в України на 2021-2026 роки. Попереду ще багато планів та нових проєктів і ця перемога потрібна організації для мотивації на успіх в подальших діях. Надіємося на підтримку з Вашої сторони.