Номінація: Громадська організація року
Голосів: 7
Бойко Богдан Олегович
Поширити допис на підтримку ГО “Чернівецьке об’єднання “Захист”
Відповідь:
– Реалізований проект «Захист прав людини в Чернівецькій області», який мав адвокаційну частину, під час реалізації якої був здійснений моніторинг доступності та вплив на Чернівецьку міську раду, Сторожинецьку міську раду, Вижницьку міську раду з метою побудови в центральних частинах цих міст доступного середовища для маломобільних верств населення, в тому числі для людей з інвалідністю. Другою складовою проекту була інституційна підтримка громадських діячів/чок Чернівецької області, в рамках якої вдалося провести ряд освітніх тренінгів та створити громадський простір «Ресурсний центр громадської активності» для підтримки організаційної спроможності громадських діячів/чок. Проєкт «Захист прав людини у Чернівецькій області», був реалізований за підтримки IM Swedish Development Partner;
– Організація започаткувала проведення Міжнародного форуму інклюзивності у Чернівцях. Форум проведений з метою сприяння побудови інклюзивного суспільства в Україні, поширення позитивних практик побудови інклюзивного суспільства, утворенню нових в’язків серед громадськості, органів влади та бізнесу. Дводенний форум відвідали більше 70 громадських активістів, представників влади та бізнесу з України та Молдови, успішні кейси презентували більше 10 організацій;
– Реалізований проект «Радниці мерів», який передбачав підготовку радниць для мерів та надання рекомендацій мерам про підготовлених жінок. В результаті реалізації проекту за рекомендацією організації були призначені радниці мерів – жінки з інвалідністю з міст Чернівці та Вижниця;
– Проведена адвокаційна кампанія, результатом якої стала реалізація проекту коаліцією громадських організацій та Чернівецькою міською радою «5 площ міста доступні для людей з обмеженими функціональними можливостями». В рамках кампанії організацією був проведений моніторинг доступності 5 площ міста для людей інвалідністю та привернення уваги чиновників та громадськості до проблеми доступності людей з інвалідністю. За результатами кампанії представники ЧМР проводять переобладнання для маломобільних верств населення пішохідних переходів на площах та вулицях, які їх поєднують;
– Реалізована адвокаційна кампанія «Доступність до МСЕК та лікувальних закладів людей з інвалідністю». Результатом якої стало відкриття відділення МСЕК на 1 поверсі, замість 2 поверху, що дало можливість самостійно потрапляти до експертної комісії людям з інвалідністю.
– Проєкт “Мистецтво зближує” мита проєкту розвивати софт-скілс у дітей яі перебувають у притулку. В рамах проєту діти мають можливість брати участь у наступних заходах “Мистецька майстерність”,”Фото школа”,”Школа танців”,”Уроки англійської мови”.
– Проєкт “Інклюзивні робочі місця” мета якого працевлаштування осіб з інвалідністю.
Відповідь:
Близьо 200
Відповідь:
Доступність до МСЕКу.
Створення доступної тротуарної мережі в містах Чернівці, Сторожинець, Вижниця.
Створення коаліцій та налагодження комунікацій між громадсьими організаціями міста та області.
Створення “карти доступності”.
Налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування.
Налагодження комуніації та співпраці з представниками бізнесу.
Завдяи співпраці з патрульними поліцейськими нам вдалося покращити ситуацію з паркуванням на місцях для осіб з інвалідністю.
Проведено просвітницькі інформаційні тренінги для патрульних поліцейських “Етиа спілкування з особами з інвалідністю”.
Відповідь:
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні
IM Swedish Development Partner
Відповідь:
https://www.facebook.com/zahystcv
http://www.zahystcv.org
Відповідь:
Наша громадсьа організація втілює круті та мега потрібні проєти. Ми робимо унікальні речі. Ми єдині хто проводить Міжнародний форум інклюзивності в Україні. Ми ті хто змінює сьогодення, будуємо інлюзивне суспільство. Ми ті хто прагне жити в раїні рівних можливостей.
Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.
“Центр розвитку громадської активності ” — це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.
Проєкт охоплює шість областей України : Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем.
Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).
Цей сайт створено за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені на сторінках сайту, є виключною відповідальністю його авторів.