fbpx

ГО “Інcтитут соціально-економічних регіональних досліджень”

15 Голосів
Ініціатор
Громадська організація
Подав: Печенюк Алла Петрівна
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь: Наша організація є досить молодою, проте, ведемо активну діяльність. За неповний рік:

  Пілотний проект “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE)

Міжнародний освітньо-науковий проект: Літня польова школа “Гірські екосистеми та управління ресурсами”

 

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: В Пілотному проекті”Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) в якості експертів (членів Координаційної ради та Секторальних робочих груп) залучено 3 члени організації. Для організації соціологічних опитувань – 25 членів організації (студенти та викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету. У Літній Польовій школі залученими є 10 членів організації.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: 

1. За першим проєктом розроблено загальнонаціональну систему індикаторів ефективності органів місцевої влади. Проведено соціологічне  дослідження думки мешканців громади щодо якості базових послуг у Кам’янець-Подільській міській громаді, зібрано статистичну інформацію з метою її аналітичного опрацювання та подання відповідних висновків, розроблено відповідний звіт про стан громадської думки щодо якості послуг, протестовано етапи збору інформації у громаді з метою формування загальнонаціональної бази даних та імплементації результатів Пілотного проекту в масштабах України.

За другим проєктом налагоджено співпрацю з міжнародною корпорацією Grassroots Institute (Канада), проведено навчання для 543 студентів з різних  країн світу із сталого розвитку, зроблено промоцію для українських науковців та їх представлення в контексті світових наукових досягнень. 

 

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь:

Так. Міжнародна корпорація Grassroots Institute (Канада); Подільський державний аграрно-технічний університет; Управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради; департамент ЖКГ Кам’янець-Подільської міської ради; Департамент економіки та інвестицій Кам’янець-Подільської міської ради; НПП “Подільські Товтри”

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь: https://www.facebook.com/ISERS2020/?ref=pages_you_manage

 

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Члени нашої організації є науково-педагогічними працівниками. У своїй діяльності для вирішення нагальних питань використовуємо науково-просвітницькі підходи, що допомогає досягати запланованого ефекту. Чудово розуміємо, що лише тандем науки та практики дозволить вирішити ті невідкладні завдання, які стоять на порядку денному.  З практичної точки зору займаємося важливим питанням децентралізації влади та посилення ефективності її процесів. Маємо сильну сформовану команду фахівців, яка здатна протистояти сучасним викликам та ефективно їх нейтралізувати. 

Прагнемо отримати широку підтримку громадськості з метою поширення  ідей та згуртування нашого суспільства задля успішного майбутнього!