fbpx

ГО “ProLife Ukraine”

Ініціатор подання: ГО "ProLife Ukraine"
Автор подання: Костянець Віталій Вікторович
Коротка інформація
Місто / Область: Тернопільська
Дата початку: 17 Лютого, 2022
398 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Опишіть проєкти, які були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?  (Максимум – 300 слів)

1. Проєкт "Хеппі Бокс" був цілеспрямований на допомогу вагітним та породіллям, які були вимушено переміщені в Тернопільську область ховаючись від війни. Проєкт почав діяти майже з перших днів війни та в найскрутніший момент, коли держава не мала змоги допомогти породіллям з Беббі Боксами ми взяли на себе відповідальність в реалізації проєкту по допомозі ВПО надаючи вкрайнеобхідні речі для майбутніх матусь.

2. Проєкт «Щасливе дитинство» - мета проєкта це покращення психо-емоційного стану дітей з числа ВПО та інтеграція їх в приймаючу громаду, перебуваючи в прихистках, які не облаштовані для дітей  та їхнього дозвілля.

3. Проєкт підтримки грудного вигодовування для вагітних, який був реалізований за допомогою експерта з числа ВПО.

4. Проєкт «Почути голос мами» мета цього проєкту це збір коштів для закупівлі медичного обладнання для Бучацького пологового будинку, в рамках проєкту було зібрано 164 тис грн.

5 Проєкт «Гігієна принцесс»- це освітній проєкт, який має на меті підвищення знань особистої гігієни серед  дівчат підлітків.
6. Проєкт «Warmt decke» це робота для забезпеченння теплими ковдрами ВПО, які розміщенні в тимчасовому прихистку.

7. Проєкт «Jacken für Kinder»  основне завдання проєкту заключається в забезпеченні дітей з числа ВПО, що проживають в тимчасових прихистках теплими куртками.

8. Проєкт «Тепла домівка» в рамках цього  проєкту було забезпечено сімі з числа ВПО яким потрібне твердее паливо для

Скільки людей було залучено в рамках проектів?
1380

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?
Для початку слід виділити основні сфери життєдіяльності, які були порушені внаслідок вторгнення Російської Федерації на територію України:

1.      Сфера здоров’я людини (психологічного та фізичного): є однією із найприоритетніших сфер, яку необхідно виділити. Травми, як психологічні, так і фізичні, мають колосальний вплив, як на теперішнє та майбутнє безпосередньо дітей, підлітків та дорослих України в цілому, громадянами якої вони є. Враховуючи вразливість дітей та підлітків, кожна дитина з числа ВПО переживає колосальний стрес, таким чином своїми проєктами ми намагались вплинути на вирішення цієї проблеми.

2.      Гуманітарна сфера: друга за порядком, але не менш важлива. Якщо медична допомога - це перша ланка взаємодії , то вирішенню гуманітарної проблеми можна дати срібло. Мова уже не йде про комфорт, ми говоримо про предмети першої необхідності, їжу, воду, тепло, житло, предмети гігієни, медикаменти, загалом, наблизити якість життя до стабільно хорошого рівня, в умовах війни.

3.      Сфера освіти: говорячи про дітей та підлітків цій сфері, однозначно, необхідно виділити окрему тезу. Після забезпечення дітям комфортних умов проживання ми намагалися  думати про їх майбутнє, що включає в себе забезпечення доступу до навчання та консультаційними послугами.

4.      І також є сфери життєдіяльності, які не можна віднести до сформованих вище, до таких сфер належать: проблеми сім’ї, як інституту, зокрема окремих її членів - дітей/підлітків, тобто навчальні та психосоціальні програми для дітей, програми возз’єднання сімей.

 

Чи були партнери в реалізації проєктів?
Isar Ednannia

 SILab Ukraine

VPLYV

Teple Misto

Razom For Ukraine 

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Чуйність, чесність, добропорядність

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

На нашу думку і в чому ми глибоко переконані, кожен кандидат це переможець і заслуговує перемоги, адже робить все задля того щоб війна закінчилася, як найшвидше, а її наслідки були найменш відчутні.
Запитання чому ми? Наша відповідь проста, за рік нашого існування ми встигли  побудувати організацію з нуля та досягти значного успіху, співпрацюючи з міжнародними патрнерами, Українськими благодійними організаціями, а що саме головне нам довіряють прості люди, які залучають власні кошти для реалізації наших проектів.

Інші конкурсанти в номінації Громадська організація року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: