fbpx

ГО “Українська монолітність”

Ініціатор подання: ГО Українська монолітність
Автор подання: Корицька Анастасія Євгенівна
Коротка інформація
Місто / Область: Чернігів, Чернігівська область
Дата початку: 9 Серпня, 2021
20 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?

Для пришвидшення перемоги наша команда з початку повномасштабного вторгнення займається гуманітарним реагуванням. Навіть під час авіаударів та активних бойових дій команда допомагала продуктовими наборами, засобами гігієни, одягом, медикаментами. Команда займалася евакуацією людей, допомагала людям похилого віку які не могли вийти з дому. Після активних бойових дій на території Чернігівщини організація надалі продовжила гуманітарну допомогу, але в той же час почала займатися психологічною підтримкою та реалізацією освітніх проектів для дітей шкільного віку та молоді.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

В рамках проектів під час активних бойових дій ми допомагали щонайменше 200 людям на день, вихідних зовсім не існувало. Після блокади була надана гуманітарна допомога в рамках проектів щонайменше 1500 людям, 1324 людям в рамках освітньо-гуманітарного проекту, 300 людям надано психологічну підтримку та вже щонайменше 100 представників молоді долучилися до проведених нами освітніх заходів.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Завдяки реалізованим проектам було закрито гуманітарні потреби, покращено ментальне здоров'я постраждалих від повномасштабного вторгнення, покращено ментальний та емоційний стан активістів, сприяння сталому розвитку волонтерських спільнот в Україні через менторську підтримку. Також підвищено обізнаності та мотивації волонтерських організацій (ініціатив) до збору коштів та мобілізації міжнародної підтримки та, підвищено їх спроможність надавати основні послуги в та для громад, які постраждали від війни.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Партнерами реалізованих проектів є різні організації: Інтерньюз Україна, Unchain.fund, ACTED Ukraine, PIN, UNISEF, Bearr Trust тощо. Також ми співпрацюємо з іншими органами громадянського суспільства, а саме Міський молодіжний центр Жменя, ГО Менталіта, Національна мережа розвитку локальної філантропії, ГО Платформа публічної дипломатії та інші. Також співпрацюємо з Обласною державною адміністрацією ( у якості волонтерів військової цивільної адміністрації) та Міською радою, головами ОТГ Чернігівщини.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Стресостійкість команди та її , готовність допомагати як бенефіціарам так і один одному в будь-яких ситуаціях, вчити один одного та приймати до команди незважаючи на рівень компетенцій та знань.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Наша організація - приклад формування команди в надзвичайних ситуаціях, гнучкість з врахуванням потреб нашої цільової аудиторії. Незважаючи, що ми створені не так давно в порівнянні з іншими активними організаціями на Чернігівщині, ми достатньо швидко розвиваємося та маємо постійну підтримку міжнародних партнерів.

Інші конкурсанти в номінації Громадська організація року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: