Громадська організація “Фенікс Дубно”

Голосів: 19

Марина Горук

Поширити допис на підтримку Громадська організація “Фенікс Дубно”

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь: Вечір акустичної музики, День музики і танців, Зігрій серце солдата, Квіткова толока на Алеї Небесної Сотні, Відродження Острівка (занедбана донедавна зона відпочинку в місті Дубно поруч з Дубенським замком, а тепер – доглянутий парк відпочинку та розваг). Відновлення понищеного мотузкового парку та його запуск. Боротьба з борщівником на Острівку.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь:

Понад двісті.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

Було вирішено такі проблеми: 1. Відсутність якісного дозвілля молоді та її творчої реалізації. 2 .Відсутність доглянутого парку, де можна погуляти, поїздити велосипедом, просто відпочити на свіжому повітрі сім’ям, молодим та літнім людям. 3. Відсутність можливості для активного дозвілля дубенчан та гостей міста. 4. Брак місць для фотосесій для дубенчан та туристів. 5. Занедбаність Алеї Небесної Сотні (зарослі довкола, практично повна відсутність квітів, сміття). 6. Зарослі борщівника.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь:

До співпраці залучилась звичайні дубенчани, місцеві підприємці та місцева влада.

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005497382757

Чому саме ваше громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Тому що за короткий час та за обмежених ресурсів нам вдалося успішно втілити в життя чимало цікавих та потрібних громаді проектів. Які суттєво покращили життя містян та щоразу дивували гостей нашого міста. Наші проекти були “на ура” підтримані громадою, а до спільної реалізації долучались цілими сім’ями. Ми знайшли можливість отримувати прибуток, який спрямовували на подальший благоустрій території та придбання засобів для активного здорового дозвілля дубенчан та туристів. Ми змогли залучити до реалізації наших проектів як звичайних людей (від школярів до пенсіонерів), так і представників місцевого бізнесу та влади.