Громадська організація “Хмельниччина без сиріт”

Голосів: 26

Тетяна Воронцова

Поширити допис на підтримку Громадська організація “Хмельниччина без сиріт”

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь: “Служба підтримки родин”, “Дім для сироти”, “Пункти взаємодопомоги в ОТГ”, “Збери дитину до школи”, форум “День молитви за сиріт”.

 

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: близько однієї тисячі громадян.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: “Служба підтримки сімей” – була надана допомога 107 родинам, що опинились в складних життєвих обставинах: психологічна, юридична, матеріальна, допомога в лікуванні та працевлаштуванні. Були повернуті діти з інтернатних закладів додому.

“Дім для сироти” – придбали житло для двох багатодітних мам-сиріт.

“Пункти взаємодопомоги в ОТГ” – відкриваємо пункти по Хмельницькій області в селах та смт для людей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, не мають змоги купити одяг та їжу та не знають, куди звернутися. А так на місцях вже будуть ці пункти й вони матимуть можливість піти туди та отримати допомогу.

“Збери дитину до школи” – допомогу шкільним приладдям, рюкзачками та одягом до школи отримало близько 120 дітей з м. Хмельницький та області. Батьки з дітками приходили самостійно отримувати, а хто не мав змоги (відстань, нема на кого лишити дітей), то волонтери їздили по родинах та розвозили цю допомогу.

 

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Так. Духовна рада м. Хмельницький, Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, депутати Верховної Ради, депутати обласних та місцевих рад, організація “Червоний Хрест”, ГО “Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів” та інші громадські та благодійні організації, Хмельницька обласна газета “Актуально для Подолян”.

 

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь:

https://www.facebook.com/khmelbezsyrit/

Чому саме ваше громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Тому, що вона змогла об’єднати тисячі людей задля розв’язання проблеми сирітства та надала підтримку кожній родині та дитині, яка звернулась по допомогу! Наша організація активна, дієва та має багато позитивних результатів, а саме якісна зміна життя дітей та родин, що опинились у складних життєвих обставинах.