fbpx

ГО «Спілка учасників АТО/ООС та волонтерів Олександрівського району Кіровоградської області «Нескорені»

Ініціатор подання: Волонтерка ГО "Нескорені" - Ціко Марія Олексіївна
Автор подання: Ціко Марія Олексіївна
Коротка інформація
Місто / Область: смт Олександрівка Кіровоградської обл.
Дата початку: 15 Травня, 2020
27 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?

У рамках допомоги ЗСУ, які боронять нашу країну від русскіх загарбників, ми організували швейний цех де відшиваємо для військових футболки, розвантажувальні жилети, евакуаційні ноші, підсумки та іншу військову амуніцію, яку безкоштовно передаємо на лінію фронту. Проводимо челенджі з залученням депутатів чи ПП з метою залучення коштів. Надаємо можливість ВПО, які зупинилися в нашій громаді, можливість отримати роботу.
Завдяки виграному грантовому проєкту «Забезпечення ефективної діяльності та розширення асортименту послуг швейного цеху в смт Олександрівка» розширили асортимент послуг швейного цеху.
Наш волонтер власним коштом виробляє готові каші для військових у реторт-пакетах, які можна розігріти навіть прикладанням до тіла на хвилин 15. Ці каші найбільшою затребуваністю користуються у розвідників, але й інші групи військ, які їх куштували, оцінили таку ініціативу.
Завдяки небайдужості жителя громади організували виробництво макаронних виробів з метою їх подальшої передачі на фронт.
Щонайменше раз на тиждень возимо у найгарячіші точки фронту індивідуальні посилки та інший гуманітарний вантаж від харчів до ліків.
Наразі активно працюємо над реалізацією виграного конкурсу на показ документального кіно від “DOCUDAYS”.
16.02 організовуємо благодійний концерт, 50% зібраних коштів від якого співак передасть Захисникам за посередництвом Спілки і ми зможемо ще нашити багато корисного нашим Захисникам.
Багато членів нашої спілки наразі стоять на Захисті України тому ми маємо найповнішу картинку найнеобхідніших і найактуальніших потреб нашого війська й оперативно відповідаємо практично на усі їхні та їхніх побратимів запити, особливо на ті, які стосуються пошиття військової амуніції та предметів одягу.
Крім цього, в швейний цех іноді звертаються внутрішньо-переміщені особи, яким треба відремонтувати/підігнати одяг чи зшити якусь річ.
А ще: плетемо маскувальні сітки, робимо окопні свічки, плетемо браслети із паракорда, випускаємо продукцію для цивільного населення із світловідбиваючим ефектом, вишиваємо бісером, в'яжемо гачком, печемо хліб та булочки, сушимо овочі на сухі супи, робимо закрутки та багато іншого, що здатне допомогти наших Захисникам виборювати Перемогу!

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Близько 35

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Ми повністю забезпечуємо речами першої необхідності наших земляків, які стоять на Захисті Вітчизни та їхніх побратимів (футболки, розвантажувальні жилети, різноманітні підсумки, чохли на каски, шапки, термобілизна, фліски, зимові маскувальні костюми, евакуаційні ноші...). За необхідності надаємо послуги ремонту одягу для ВПО та інших жителів селища. Рідні та близькі,  з окремих бригад, мають змогу передати Захисникові посилку і бути 100-відсотково впевненими, що її доставлять за призначенням. Культурні життя громади також не зупинилося адже ми постійно проводимо заходи, організовуємо ярмарки, відкрили кіноклуб документального кіно, організували благодійний концерт співака з м. Києва та не плануємо на цьому зупинятися аж до Перемоги (та й після, але тоді подібні заходи будуть задля відбудови України).

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Партнерами по реалізації  майже усіх наших проєктів виступають жителі ОТГ. Часто нам допомагає депутатський та старостинський корпуси громади, педагогічні колективи та бібліотеки. КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» постійно надає нам консультативну підтримку.  Завдяки виграному гранту та фінансовій підтримці National Endowment for Democracy змогли доукомплектувати швейний цех новими машинками. Завдячуючи ініціативі Ціко М. О., якій вдалося домовитися з  благодійниками, які надають безкоштовно певні речі, маємо вже реалізоване партнерство з Олександр Цебрій та Eight Bar.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Нас усіх об'єднує гасло - #РАЗОМдоПЕРЕМОГИ тому 3 якості можемо сформулювати таким чином:

Чуйність (до людського лиха),

Відповідальність (за взяті на Спілку зобов'язання),

Рішучість (у прийнятті рішень, які здатні хоч трішечки наблизити нашу Перемогу).

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Бо ми різносторонні у своїй волонтерській діяльності (придумуємо волонтерські ідеї, організовуємо челенжі, акції, концерти на збір коштів, виграємо гранти, шиємо військову амуніцію, самостійно й безкоштовно доставляємо її та інші вантажі на фронт) та загартовані війною (практично усі члени Спілки, яка була офіційно створена ще в 2020 році,  брали/беруть участь у воєнних діях, а ми, ті хто доєднався після повномаштабного вторгнення, загартовані бажанням допомогти нашим Захисникам та наблизити Перемогу.

Інші конкурсанти в номінації Громадська організація року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: