Громадська організація “Центр молоді Чернівців”

Голосів: 122

Олександр Гуляєв

Поширити допис на підтримку Громадська організація “Центр молоді Чернівців”

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь:

 1. Координація Молодіжного центру в Чернівцях “Резиденція молоді”, розбудова та інституційний розвиток комунальної установи. Організація волонтерського табору БУР для ремонту приміщення.
 2. Адвокаційна кампанія по внесенню змін до “Комплексної програми молодіжної політики на 2021-2025 роки” в Чернівецькій області.
 3. “Від слів до дій” – Система тренінгів для громадських активістів та діячів міста задля розвитку їхніх професійних навичок.
 4. “Великі історії маленького міста” – Лекції відомих громадських діячів в неформальній атмосфері для молоді задля розвитку її навичок та нетворкінгу.
 5. “Волонтренд Чернівців” – Розвиток в Чернівцях молодіжної волонтерської спільноти.
 6. “ReАкція” – Розробка посібника з дієвих громадських ініціатив в сфері розвитку архітектури інфраструктури та санітарного стану міста.
 7. Молодіжна рада Буковини – Представництво в молодіжних консультативно-дорадчих органах при ОДА, допомога в інституційному розвитку організації

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь:

 1. На ремонт молодіжного центру було залучено більше 50 волонтерів, з урахуванням подальшого ремонту в стінах центру було проведено 10 заходів, що організувала молодь.
 2. Від слів до дій залучив на свої тренінги 35 унікальних учасників
 3. Великі історії маленького міста, проєкт залучив загально 150 учасників
 4. Волонтренд Чернівців – до спільноти залучено 40 учасників
 5. ReAкція – проєкт перебуває в стані проведення.
 6. На тренінги для представників молодіжної ради було залучено 15 молодіжних депутатів

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

Зросла залученність молоді в процеси прийняття суспільно-політичних рішень на місцевому рівні в м.Чернівці та області.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь:

Організація залучилася підтримкою міжнародного “Европейського фонду за демократію”, що допомагає нам із інституційним розвитком та фінансуванням ініціатив Центру молоді Чернівців.

Також проєктним партнером організації виступає організація Українського народного дому в Чернівцях. Іншими партнерами є аналітичний центр AdAstra та Відділ у справах сім’ї та молоді ЧМР.

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь:

Фейсбук : https://www.facebook.com/molcentre.cv

Інстаграм : https://www.instagram.com/molcentre.cv

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Центр молоді Чернівців – організація, що обрала собі за мету налагодити складні процеси взаємодії всередині громадського суспільства, конкретно між молоддю та органами місцевого самоврядування / державного управління. Ми спрямованні не тільки на інформування молоді та розвиток професійних навичок, а й на інституційний розвиток молодіжних консультативно-дорадчих органів, молодіжної інфраструктури міста та організацій, проводимо перші в Україні адвокаційні кампанії з внесення змін в регіональні молодіжні програми, розвиваємо майданчики комунікації.