fbpx
Номінація:

Громадський простір: кав’ярня у Ратуші

69 Голосів
Ініціатор
Автор проекту: Ілона Козар. Спільне подання ідеї: громадська організація “Медіацентр.Теребовля”, комунальне підприємство “Туристично-інформаційний центр”.
Подав: Козар Ілона Ігорівна
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис ідеї, яку не вдалося реалізувати?

Ратуша у Теребовлі змінила свою функціональність. Відтепер – це туристичний об’єкт, де є єдина в Тернопільській області вежа із оглядовим майданчиком.  Ідея полягає в тому, щоб на першому поверсі  РАТУШІ облаштувати  visit-центр для туристів, громадський простір у вигляді  кав’ярні, де кожен зможе відчути місто на смак. Туристична кав’ярня – це не лише рецепція для замовлення послуг велопрокату, виходу на вежу, різноманітних видів екскурсій, а й можливість зупинитися, випити кави, скуштувати місцеву випічку, погортати місцевий журнал. Формат кав’ярні у такій концепції – чудова нагода скуштувати місто на смак, адже хочемо забрендувати посуд та назви меню. Кожна з них відповідатиме легенді чи історичної постаті, про яку варто знати. Ми точно знаємо, що задіюючи різні відчуття, Теребовля матиме більше шансів залишитись у серці подорожуючого. 

 

Чому не вдалося реалізувати ідею?

Проект не переміг у конкурсі, на який було його подано. Для реалізації потрібне дофінансування, а також допомога міста в утриманні будівлі історичного значення.

 

Чому саме ваша ідея має перемогти в конкурсі?

Тому що такі новації –  рушії життєдайних перетворень для старих будівель.  Тому що робота над облаштуванням брендової  кав’ярні міста у стилі лофт об’єднає громадських активістів, молодь міста. А реалізована ідея стала б гостинним елементом для нашого міста – щоб подорожуючий затримався тут, провів більше часу, полюбив і запам’ятав його.