fbpx

“Я не можу воювати, але вмію співати” Іван Заміга

Ініціатор подання: волонтерка, Ціко Марія Олексіївна
Автор подання: Ціко Марія
Коротка інформація
Місто / Область: Україна
38 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис ініціативи (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Назва ініціативи говорить сама за себе. Адже у важкий для країни час, коли русскіє ракети літають над домівкою кожного українця та кожної українки, ніхто не має права залишатися осторонь війни, яку розв'язала російська федерація на території нашої суверенної держави. У період тяжкої кровопролитної війни, яку веде московське плем'я ніхто з громадян, громадянок України не має права відсиджуватися. В українців є лише 2 способи залишитися УКРАЇНЦЯМИ, а не стати "частью русского міра": знищувати ворогів або допомагати тим, хто знищує ворогів України!

Саме тому й виникла ідея проведення благодійних концертів для підтримки ЗСУ. І саме тому, Іван чи не щодня дає такі концерти в різних кутках України.  Завдяки таким концертам, з березня 2022 року, було передано більше 200 000 гривень на підтримку Української армії. Наразі  ця ініціатива має всі шанси щоб перетворитися ще у масштабнішу та сконцентруватися на конкретних запитах, які допомагатимуть виборювати нашу Перемогу.

Чим важлива ваша ініціатива? Які її результати? (Максимум – 200 слів)

Відповідь: Результатом ініціативи "Я не можу стріляти, але вмію співати" є вже передані на підтримку ЗСУ зібрані на благодійних концертах кошти в сумі більше ніж 200 тисяч гривень. Ця, та всі інші волонтерські ініціативи важливі тим, що спрямовані на підтримку тих, хто зараз виборює всій Україні Перемогу над нашим вічним ворогом. А саме ця ініціатива ще й важлива тим, що після кожного концерту підходять люди не лише донатити на підтримку нашої армії, а й подякувати за годинне відчуття спокою та добра, яке замінює сеанс арттерапії.

Чому саме ваша ініціатива має перемогти в конкурсі (Максимум – 200 слів)

Відповідь: бо вона задля Перемоги України  і спеціально  заряджена на перемогу саме в цьому конкурсі ;)

Інші конкурсанти в номінації Волонтерська ініціатива року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: