fbpx

ЯМаріуполь.Молодь

Ініціатор подання: Молодіжна рада Маріуполя
Автор подання: Аліна Козицька
Коротка інформація
Місто / Область: Україна
Дата початку: 5 Жовтня, 2022
Дата завершення: 1 Січня, 2001
66 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Вказані дані будуть висвітленні в формі для голосування. Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту?).

ЯМаріуполь. Молодь неодмінно має перемогти в конкурсі, адже саме завдяки цьому проєкту можна стверджувати, що Маріуполь - не частина історії цієї кривавої війни, а місто, що живе в кожному з нас!

Проєкт «ЯМаріуполь.Молодь» - місце, де кожний має змогу відновити свій психологічний та емоційний стан. Разом ми пропрацьовуємо проблемні питання здорової агресії, соціалізації, а також весело проводимо час за дружніми бесідами! ЯМаріуполь. Молодь – це обʼєктивно необхідна течія, яка дозволяє відновитися нашій активній маріупольської молоді! Саме завдяки розвитку цього напрямку ми знову об’єдналися заради спільної мети.

Завдяки цьому проєкту молодь має змогу зберігти Маріуполь в собі та себе в Маріуполі!  Це місце, де ти більше не внутрішньо-переміщена особа, не біженець. Це місце, де ти вдома.
Проєкт реалізується з жовтня 2022 року, коли Молодіжна рада Маріуполь формально не змогла продовжувати свою діяльність. Команда переформатувала свою роботу у проєкт «ЯМаріуполь.Молодь» і працює по всій території України. Наразі проєкт розвиває свій напрям в 15-ти містах України  (Запоріжжя, Дніпро, Київ, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, ХмельницькийТернопіль, Львів, Ужгород). В кожному з них створена своя маленька частинка великої команди ЯМаріуполь.Молодь. Завдяки їй, кількість молоді Маріуполя все більше доєднується та вже самі створюють/проводять психологічні тренінги, фізкульт-оздоровчі заходи, заходи для саморозвитку, об'єднання молодого та старшого покоління та курси, які допомагають людям ВПО інтегруватися в містах, де вони перебувають.

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Завдяки проєкту ЯМаріуполь.Молодь, молоді люди з Маріуполя змогли не тільки віднайти нових друзів, можливості, але і соціально адаптуватися в нових містах. Основна проблема молодих ВПО полягає в тому, що вони через страх чи незнання місцевих можливостей, часто закриваються. Основна мета проєкту, це допомогти молодим людям відчути себе вдома, де б вони не були.

Наша команда не збирається зупинятись на своєму шляху і прямуємо розвиватися та розширятись далі. Наша мета - зібрати усю молодь разом, адже їх думка, їх об'єднання та їх дії допоможуть як найшвидше створити свою програму для розвитку ЯМаріуполь.Молодь вже в самому місті Маріуполь. Весь набутий досвід зможе підняти дух та силу, щоб люди змогли інтегруватися в деокупованому місті, створювати нові проєкти та розвиватись, дивлячись в майбутнє.

Інші конкурсанти в номінації Молодіжний проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: