Номінація:

Ярослав Жданович

Голосів: 362

Поширити допис на підтримку Ярослав Жданович

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

ОСВІТА:

·         2020 р. Західноукраїнський національний університет Аспірант політології

·         2019 р. Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка Магістр філософії, аналітики суспільних процесів, викладач суспільних дисциплін

·         2019 р. Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка Магістр історії

·         Завершив міжнародний навчальний курс «History of Islam and Religious Education in Turkey» в Стамбулі організований Стамбульським фондом розвитку науки і культури та Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (October 1-7, 2019).

·         Завершив навчання з менторства Boot camp від команди МенторZ Української академії лідерства у 2020 р.

·         Випускник програми «Молодіжний працівник» за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики на базі ГО «Центр науки Тернополя» 2019 р.

·         Завершив двомісячне стажування в аналітичному центрі «VoxUkraine» у 2019 р.

·         Навчався на семінарі «Як домовитись з минулим. VoI.2» за підтримки Центру досліджень визвольного руху спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера у 2019 р.

·         Успішно пройшов онлайн-курс «Фактчек: довіряй-перевіряй» розроблений аналітичною платформою VoxUkraine та студією онлайн-освіти EdEra у 2019 р.

·         Стажування у Міністерстві соціальної політики в рамках програми особистісного та професійного розвитку «ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ» у 2019 р.

·         Випускник програми особистісного та професійного розвитку «ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, фонду UNICEF, фонду USAID, UkraineNOWua, CSR UKRAINE, Української академії лідерства та Українського пакту заради молоді у 2019 р.

·         Учасник проекту National Study Visit «Effective management of the youth centres» за підтримки British Council, British Embassy Kyiv, Active Citizens, руху «Молодіжна платформа» на базі ГО «Центр науки Тернополя» у 2019 р.

·         Учасник проекту «Економічні виміри прийняття політичних рішень» за підтримки центру «Ейдос» та Фонду Фрідріха Науманна у 2019 р.

·         Випускник проекту «Вища політична школа – нові принципи лідерства» за підтримки громадської організації «Центр політичних студій та аналітики» та Фонду Конрада Аденауера у 2019 р.

·         Учасник тренінгу «Academic integrity and anti-corruption: changemakers» за підтримки проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP та проектом «Підтримки організацій – лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) в 2019 р.

·         Учасник проекту Active Citizens Social Action Projects Pitching за підтримки British Council, Active Citizens, Молодіжного Центру розвитку МІСТ на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка у 2018 р.

·         Учасник проекту «Proactive Youth Summit» за підтримки громадської організації «Центр науки Тернополя» та Тернопільської міської ради в 2018 р.

·         Учасник проекту «Пам’ятати заради майбутнього» за підтримки Фонду Конрада Аденауера та Інституту Політичної Освіти в 2018 р.

ОРГАНІЗОВАНІ ТА КООРДИНОВАНІ ГРОМАДСЬКІ ПОДІЇ:

·         Організатор зустрічі студентів-політологів Тернополя з Віталієм Портниковим на базі Інституту міжнародних відносин ім. Б. Гаврилишина у 2020 р.

·         Очолив Тернопільський осередок ГО «Українські студенти за свободу» у 2020 р.

·         Сприяння реалізації Індексу благополуччя молоді (Фонд ООН в галузі народонаселення) в Тернополі в 2020 р.

·         Ментор в Програмі Лідерства від ГО «Українські студенти за свободу» у 2020 р.

·         Представляв Молодіжну Міську раду Тернополя в ініціативі Ради Європи «Участь громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» у 2020 р.

·         Співорганізатор «День міста. Тернопіль – 480» у 2020 р.

·         Співорганізатор загальноміського квесту «Між знаками» у Тернополі за підтримки Міської ради Тернополя у 2020 р.

·         Співорганізатор «Марафону 1316» у Тернополі у 2020 р.

·         Cпікер вебінару «Мотивуй себе правильно», організованого AISEC у 2020 р.

·         Співорганізатор Всеукраїнського молодіжного форуму «Молодь ONLINE» в рамках реалізації статусу “Тернопіль – молодіжна столиця України” у 2020 р.

·         Організатор програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець. Тернопіль» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, міської ради Тернополя, ТНПУ ім. В. Гнатюка, Тернопільської ОДА, Контінентал Фармерз Груп, ГО МНК, ГО «Центр науки Тернополя» в 2019 р.

·         Співорганізатор заходу «Культурні Пікніки» за підтримки міської ради Тернополя та ГО «Центр науки Тернополя» у 2019 р.

·         Співпереможець пітчингу U-inncubator, залучено 200 000 грн на соціальний проєкт «Портал волонтера» у 2019 р.

·         Учасник Всеукраїнського форуму «Молодіжна столиця» у Кам’янець-Подільському в 2019 р.

·         Співорганізатор навчально-освітнього заходу «День знань: Версія 1.0» за підтримки міського голови Тернополя та ГО «Центр науки Тернополя», який відвідало понад 10000 осіб у 2019 році.

·         Отримав подяку Міського голови Сергія Надала за активну громадську діяльність, життєву позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики у місті Тернополі та з нагоди Дня молоді у 2019 р.

·         Організатор щорічного проекту «Молодіжний Історичний Форум» що попав у 60 кращих молодіжних робіт 2019 року за підтримки Міської ради Тернополя, Тернопільського національного педагогічного університету В. Гнатюка на базі громадської організації «Центр науки Тернополя» у 2019 р.

·         Долучений до 150 соціально-освітніх просвітницьких заходів на базі ГО «Центр Науки Тернополя» у 2018-2019 рр.

·         Учасник симуляційної гри «State-building on Mars» Тернопіль за підтримки коаліції громадських організацій «Тернопільський центр реформ» та програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Pact у 2019 р.

·         Волонтер заходу «Arduino Day 2019 Ternopil» за підтримки Тернопільської міської ради, Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя, Тернопільської станції юних техніків, Тернопільського національного педагогічного університету В. Гнатюка, Галицького коледжу на базі ГО «Центр науки Тернополя» у 2019 р.

·         Волонтер та учасник проекту VI «Наукові Пікніки» за підтримки міністерства молоді та спорту України та громадської організації «Центр науки Тернополя» у містах Тернопіль, Бережани, Бучач, Вишнівець у 2018 р.

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:

·         Автор (на громадських засадах) аналітичного звіту для Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на основі якого Тернопіль отримав статус громади-кандидата «Громада дружня до дітей та молоді» у 2020 р. На основі цих даних розроблений подальший План дій Тернополя на 2020-2023 роки.

·         Співорганізатор Всеукраїнського форуму «Молодь OFFLINE» у рамках якого відбулась урочиста передача статусу «Молодіжна столиця України» від міста Кам’янця-Подільського до міста Тернополя у 2020 р.

·         Отримав відзнаку та наручний годинник від міського голови Тернополя Сергія Надала за активну громадську діяльність, життєву позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики у місті Тернополі та з нагоди Дня молоді у 2020 р.

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

У Тернополі відбувся молодіжний форум “Молодь Offline”

https://ternopilcity.gov.ua/news/40142.html

https://suspilne.media/54981-molodizna-stolica-ukraini-2020-provede-ponad-250-zahodiv-u-ternopoli/

https://suspilne.media/55547-u-ternopoli-sukali-tablici-molodiznoi-stolici/

https://ternopilcity.gov.ua/news/34197.html

Програма лідерства Вінниця

Як депутати Молодіжної ради у Тернополі вдосконалювали вміння

Портал волонтера

Вчора Тернопільська міська рада урочисто отримала статус міста кандидата Громада, дружня до дітей та молоді. Згідно...

Опубліковано Khrystyna Bilinska Субота, 27 червня 2020 р.

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Тернопіль – це місто можливостей. Я власним прикладом демонструю скільки крутого можна здійснити, якщо мати хоч трішки наснаги та впевненості. Я починав з освітніх проєктів як громадський активіст у 2016 році, а зараз – у 2020 – мені довіряють співкоординувати молодіжну політику усього міста Тернопіль. Я вдячний усім людям, що гідно оцінювали та підтримували мою роботу впродовж цих років. Я завжди казав, що “далі – більше” і не підводив очікування. Незважаючи на карантинний, складний для громади та масштабних заходів рік, мені вдалось реалізувати свої здібності у аналітичній діяльності щодо молодіжної політики – співпраця з Міністерством, Міською радою та міжнародними партнерами такими як Фонд ООН у галузі народонаселення, ЮНІСЕФ та Рада Європи тому є доказом. Посада заступника молодіжного міського голови Тернополя з питань громадської комунікації дозволила налагоджувати співпрацю між громадськими організаціями Тернополя. Статус “Активіст року” для мене буде важливим етапом у становленні громадського діяча у місті Тернопіль, а для мого оточення – яскравим прикладом, що плідна якісна робота знаходить свою винагороду.