fbpx
Номінація:

Ілона Козар

67 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Керівник громадської організації “Медіацентр.Теребовля”. 

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

Міжнародна онлайн-конференція для громад України, Польщі, Чехії, Словенії та Латвії від Програми DOBRE – «Відновлення місцевої економіки». Спікер на тему ролі місцевих онлайн-платформ для підтримки місцевої економіки під час пандемії.

Тренінг “Сучасні онлайнові тенденції” від спікерів Медійна Програма, Internews.

Конференція програми DODBRE “”Місцевий економічний розвиток. Кращі практики”. Спікер на тему функціонування “спільних просторів” у громаді, як дієвого інструменту місцевого економічного розвитку, на базі якого реалізуються нові бізнес-ідеї самозайнятими людьми та підприємцями. На прикладі проекту “Медіацентр”.

 

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь: Написання проекту перетворення історичної будівлі ратуші  на Центр туристичної гостинності, креативних індустрій та інформаційного іміджу громади.  Захист проекту у громаді у складі команди “Туристично-інформаційного центру”. Об’єднання громадських активістів у напрямку переоблаштування,  реконструкції холу та сходів всередині цієї пам’ятки архітектури. Формування іміджу РАТУШІ у Теребовлі як нової туристичної родзинки, яку варто відвідати. 

Перезапуск проекту “Медіацентр” у приміщенні ратуші, що дало можливість збільшити площу “спільних просторів” для реалізації власних креативних проектів мешканцями міста, а також гуртування громадськості.

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

https://suspilne.media/166946-za-minulu-dobu-na-ternopilsini-vid-covid-19-vakcinuvali-1-800-osib/

https://decentralization.gov.ua/news/12764

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь: Вважаю, що люди, чиї мрії збігаються із мріями їхнього міста – уже переможці. Вони перемагають особисті будні і проблеми, вони знаходять час для громадської роботи, вони об’єднуються, навчаються, діють. Мені приємно працювати серед таких людей.