fbpx

Інноваційні обрії України

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Шарова Тетяна Михайлівна
Коротка інформація
Місто / Область: Київ
Дата початку: 18 Січня, 2018
9 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?

Громадська організація вже має певні традиції, яких дотримується кожного року. У 2022 році були реалізовані такі проєкти:

Члени ГО постійно вдосконалюють власну професійну кваліфікацію, тим самим надають можливість долучатись до вебінарів, тренінгів, семінарів, майстер-класів інших учасників, які цікавляться сучасними новаціями. Усі дії громадської організації націлені на перемогу нашої держави, оскільки спільно ми долаємо труднощі на культурному, нацуковому та освітянському фронті. У 2023 році маємо виграний грант на тему:  «Кроки до успіху під час окупації: перемагати заради дітей» за участю ВПО дітей та їх батьків. Тому, крокуємо вперед, впевнено, не по одному, а цілою командою однодумців!

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: Більше 300, зокрема ВПО (дорослі та діти)

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: Популяризація українського слова, патріотична складова української нації, адаптація ВПО на новому місці, соціалізація дітей ВПО в сучасних реаліях воєнного стану в Україні тощо.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Так. Партнерами ГО "Інноваційні обрії України" є заклади вищої освіти, зокрема Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, що нині є тимчасово переміщеним, а також Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Прикарпатський національний педагогічний  університет імені Василя Стефаника.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Відповідь: патріотичність, незламність та командний дух! Це можна пояснити тим, що більшість членів ГО є ВПО, оскільки наша організація була зареєстрована в 2018 р. в Мелітополі (Запорізька область), а нині перереєстрована в м. Київ.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: члени нашої громадської організації "Інноваційні обрії України" активні та незламні, постійно займаються волонтерською діяльністю, комунікуючи з ВПО та їх дітьми, тим самим надаючи допомгу. Усі дії членів ГО направлені на допомогу на усіх фронтах: культурному, науковому, освітньому. Працюємо відверто, відкрито, без примусу.

Інші конкурсанти в номінації Громадська організація року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: