fbpx

Юкер Фундація

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Юліан Васильович Фінюк
Коротка інформація
Місто / Область: Львівська область
Дата початку: 12 Червня, 2017
6 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Опишіть проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу?

EQ.App
Перший у світі додаток з розвитку емоційного інтелекту. Додаток є безкоштовним та може допомогти мільйонам українців покращити свій психо-емоційний стан.

Ucare.me
Унікальна платформа, де об’єднані висококваліфіковані українські психологи та міжнародні донори. Їх спільні зусилля дозволяють надавати безкоштовну психологічну допомогу очевидцям війни в Україні.

Recovery Camp
Сімейні та дитячі табори для психо-емоційної реабілітації дітей та матерів, які постраждали підчас війни. Проведено більше 100 таборів.

Герої
Психологічна та фізична реабілітація військовослужбовців та їх сімей. 2 етапи програми, стаціонарна та амбулаторна форма лікування, 111 днів реабілітації.

Руки надії
Встановлення сучасних високоякісних протезів воїнам, що втратили руки підчас війни. Біонічні якісні протези нашим героям – за невисоку ціну.

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Більше 5000

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Надання психологічної допомоги дорослим та дітям, які постраждали від війни.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Нашими партнерами є GFA Consulting Group GmbH, NGO Mondo, Black Sea Trust for Regional Cooperation, People in Need, Stichting Vluchteling, IBO "BF "SOS Children's Town" Ukraine, Ukraine Children's Action Project, Child Fund Deutschland, Voices of Children Charitable Foundation,Ukraine! I Am For You!, FES Germany та інші.

Назвіть три якості, якими пишається ваша організації

Ми пишаємося волею нашої команди до допомоги людям в біді, нашою стабільністю у реалізації проектів та стійкістю перед обличчям випробувань.

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Перемога допоможе поширити більше інформації про нашу організацію та охопити більшу кількість людей, яким потрібна допомога.

Інші конкурсанти в номінації Громадська організація року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: