Номінація:

Іванна Мрига

Голосів: 6

Поширити допис на підтримку Іванна Мрига

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

1.            2020 рік – тренінг для тренерів з досягнення Цілей сталого розвитку від Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН)

2.            2019 рік – курс тренерської майстерності «Школа тренерів для активістів з ОТГ» (68 годин) в рамках програми DOBRE та організованого ГО «Громадський центр «Нова генерація»).

 

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:

Я вважаю, що у цьому році одним з ключових моїх досягнень є те, що мені спільно з командою ГО «ІнСорс» із початком карантину вдалося не зупинити свою громадську активність, а швидко та якісно адаптувати її до неочікуваних викликів, пов’язаних з пандемією COVID-19. Так, ми запустили соціальну онлайн ініціативу «Підтримуємо своїх – купуємо у місцевих», спрямовану на допомогу та підтримку представників малого та середнього бізнесу Шумського району у перші місяці жорсткого карантину. А також розпочати активну співпрацю з Іванівською громадою, зокрема, щодо впровадження в них системного підходу в розвитку та підтримці освіти дорослих.

Окрім цього, у 2020 році нашій організації вдалося досить швидко пристосувалися до карантинних обмежень та продовжили реалізовувати ще один з ключових напрямків нашої діяльності – молодіжну роботу і забезпечити повноцінне функціонування JUNIOR TEAM (нашого підліткового осередку). Для мене це є важливим досягненням.

 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

https://decentralization.gov.ua/news/12254?page=3

https://goznamy.org.ua/otg

http://decentralization.uacrisis.org/practiceprojects

Що потрібно робити, аби змінити життя у Шумській громаді. Три історії від активних та ініціативних шумчан

Активісти на Тернопільщині перемогли у конкурсі «Долаємо COVID-19»

https://rvnews.rv.ua/post/view/1572682360-dvi-neuryadovi-organizacii-mayut-namir-spilno-rozvivati-gromadi-ternopilschini-ta-rivnenschini

https://proternopil.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=59026:2020-09-09-07-35-24&catid=120:reportage&Itemid=403

 

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:Для мене громадська діяльність – це джерело натхнення та стимул для постійного розвитку й самовдосконалення. Я працюю на місцевому рівні і прагну вже в найближчому майбутньому побачити тут сильний, дієвий та впливовий громадський сектор. І коли так буде, я хочу впевнено стверджувати, що в цьому результаті є і моя скромна заслуга.