fbpx

Карта руйнувань та відновлення

Ініціатор подання: Громадська організація
Автор подання: Парушевскі Артур
Коротка інформація
Місто / Область: Діяльність проєкту поширюється на територію всієї України
Дата початку: 22 Червня, 2022
28 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (В Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту?).

На Карті Руйнувань та Відновлення накопичується інформація про всі пошкоджені чи зруйновані внаслідок російського вторгнення в Україну об'єкти цивільної інфраструктури, а також відомості щодо відновлювальних робіт.

Наша місія — забезпечити прозоре та підзвітне відновлення усіх зруйнованих та пошкоджених внаслідок загарбницької війни росії проти України об’єктів, залучити кошти на відбудову, моніторити їх використання і сприяти ефективній відбудові України.

Наша команда працює над збором інформації щодо зруйнованих та відновлених об'єктів разом із нашими партнерами та владою на місцях. Інформація узгоджена Генеральним штабом ЗСУ, що засвідчує безпечність діяльності нашого проєкту.

Об’єкт на карті має інформацію про його розташування (координати), адресу, орієнтовний період відновлення, дату руйнування, кошторис відновлення, фотографії до руйнування, самого руйнування та процесу відновлення і його завершення, посилання на джерело інформації про подію, про компанію, яка відновила об’єкт. Ви маєте можливість стати частиною процесу відбудови - задонатити, перейшовши на інформаційну сторінку компанії.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Незважаючи на війну та щоденні атаки зі сторони окупантів, життя триває — і частина об’єктів, які зазнали пошкоджень від початку вторгнення, вже відновлені або їхнє відновлення триває. І багатьом відомо, що в Україні багато великих корупційних схем організовувались саме в будівельному секторі. Наш проєкт покликаний запобігати корупції та боротись з нею під час процесу відбудови і також зробити цей процес максимально прозорим та доступним для кожного.

Інші конкурсанти в номінації Проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: