fbpx
Номінація:

Карта та каталог молодіжних об’єднань Тернопільської міської територіальної громади

10 Голосів
Ініціатор
Жданович Ярослав
Подав: Жданович Ярослав
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Тернопіль – студентське місто та молодіжна столиця України, а отже з кількістю молоді проблем не виникає. Втім, виникає питання – як ефективно залучити молодь в громадський сектор? В зв’язку з пандемією, практично два роки змушеного онлайн-режиму роботи, навчання та відпочинку створили запит на оффлайн активності для молоді, а отже – й оффлайн способи залучення молоді в ці активності. Особливо корисною карта та каталог стане для першокурсників, що щороку відправляються у Тернопіль на навчання з різних навколишніх міст та мають слабке уявлення про громадську активність у місті.
– Карта молодіжних об’єднань громади. Розмір 3х2 м. Інструмент сприяє розвитку участі молоді, відображає молодіжні об’єднання на карті з їх описом та QR-посиланнями на соц.мережі. Передбачається, що карти будуть розміщені в холах університетів та будуть знайомити і залучати студентів в громадське життя громади.
– Каталог молодіжних об’єднань громади. Інструмент сприяє розвитку участі молоді, відображає молодіжні об’єднання громади в каталозі з фото та описом їх діяльності, успішних проєктів, статистичною інформацією тощо. Передбачається, що каталог стане настільною книгою молодіжного активіста громади, сприятиме кооперації між громадськими організаціями. Також доступна електронна версія.

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Це прості та ефективні інструменти роботи з молоддю, що покликані сприяти вирішенню проблеми залученості молоді в громадську сферу. Проєкт підтриманий активістами та міською владою, а також його максимально легко імплементувати в інших громадах, що робить його універсальним. Студенти, що раніше не зауважували про можливість свого залучення в громадську сферу – мають тепер легкий спосіб це змінити буквально щодня.  Великий 3-х метровий банер в холі університету – складно ігнорувати довго :)