fbpx
Номінація:

Кашуба Софія

303 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

КВЛ 2020 у Бучачі.

25-26 вересня Всеукраїнський форум Молодіжної столиці “МолоДійТе!”

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:

стала ініціатором створення та керівником проєкту “The lost weekend” у Бучачі (літо 2021) від ГО «Молодіжний портал Бучача».  У рамках цього проєкту ми реалізували 5 заходів: Молодіжне ігрове містечко, Страйкбол, Фільм під відкритим небом, Дебати та Навчання про мистецтво спілкування, Вечірка у стилі «хіп-хоп».

Своїм найбільшим досягнення у цій роботі вважаю мій вогник всередені, який перетворювала у дії. Насправді ми зробили багато і основна заслуга в цьому не тільки моя, а в першу чергу нашої команди. Проте є основна річ, якою я горджуся та безпосередньо впливала на неї – це те, що до цього проєкту ми залучили 17 волонтерів, 14 з яких продовжили свій шлях далі у ГО «Молодіжний портал Бучача». Здається, що це невелика цифра, але насправді ми з командою зробили великий вклад у них, і хто зна, можливо, через декілька років хтось із цих прекрасних 14 людей досягне вершин саме через цей поштовх, що дали ми та цей проєкт.

 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:посилання на сторінку в інстаграм: https://instagram.com/the_lost_weekend_buchach?utm_medium=copy_link

Відповідь: публічний звіт проекту в фейсбук: https://www.facebook.com/295755874202107/posts/1249062438871441/?d=n

 

 

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

тому що я активна молода людина, розвиваю, дію та далі прагну впливати на розвиток молоді у своєму містечку та по всій Україні. Я здатна багато працювати, віддаватись та робити все можливе заради спільної мети. За головну мету свого життя ставлю щасливе життя України та українців (стабільна економіка, можливості працевлаштування, закінчення війни, протидія гібридній війні, об’єднання українців навколо спільної мети) та щоб 80% молоді в Україні стали активними.