Номінація:

Катерина Костецька

Голосів: 55

Поширити допис на підтримку Катерина Костецька

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

Протягом 2019-2020 років я брала участь в різноманітних навчальних заходах.

Пройшла навчання за програмою протидії торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих і взаємодії держслужбовців у наданні допомоги особам, що постраждали від злочину торгівлі людьми в рамках  реалізації Хмельницького регіонального компоненту проєкту “Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні”(м. Нетішин).

Взяла участь в навчальній програмі підтримки “Голоси громад – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства в малих громадах» Хмельницької, Вінницької та
Житомирської областей, що була організована ГО “Подільська правова ліга” (м. Хмельницький).

Успішно завершила навчання проєктному менеджменту за програмою “Креативна молодь змінить Україну” Фонду родини Богдана Гаврилишина для представниць культурних та креативних індустрій (м. Харків).

Брала активну участь в проєкті “Школа локальної демократії 2.0”, який тривав протягом 2019-2020 років та був організований ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” (м. Тернопіль).

Брала участь в навчальному тренінгу “Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням”, що був організований Нетішинською міською філією Хмельницького ОЦЗ (м. Нетішин).

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:

Моїм найбільшим досягненням в громадській дільяності є об’єднання громадськості задля розвитку міста. Мені вдалося об’єднати молодь, активістів, волонтерів, представників різних галузей нашого міста задля його розвитку. Спільними зусиллями організовано більше сотні заходів – екологічних, спортивних, культурно-просвітних, соціально важливих проєктів на благо рідного Нетішина.

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

https://drive.google.com/drive/folders/1q9f0K6REbS3Aof6xl6_FTlDCuYGE-M7K?usp=sharing (Тут збережені матеріали в газетах і соцмережах про діяльність громадської організації під моїм керівництвом)

https://www.facebook.com/uspishnamolodnetishyna (На сторінці ГО “Успішна молодь Нетішина” ви знайдете дописи про усі заходи, які мною і командою було організовано за ці роки)

https://perspekt.org.ua/news/kilometrami-vitrivalosti?fbclid=IwAR0u8BmtZUcuzOa_OC0HtS3gyCaZtGjsY46EQ7TolGdGT6Swl2sWYxuMj9U

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Я активістка, що має успішну команду людей, яким не байдуже! За ці роки мені вдалося здобути неймовірно важливий досвід громадської діяльності, я навчилася співпрацювати з людьми, чути іх і спільно вирішувати важливі питання міста. Я щаслива тому що займаюсь успішною громадською діяльностію, щаслива, що є активісткою та маю можливість змінювати рідну громаду, мотивувати людей, об’єднувати їх.