fbpx

Хеппі Бокс

Ініціатор подання: ГО "ПроЛайф Україна"
Автор подання: Костянець Віталій Вікторович
Коротка інформація
Місто / Область: Тернопільська
Дата початку: 7 Червня, 2022
Дата завершення: 7 Лютого, 2023
225 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Вказані дані будуть висвітленні в формі для голосування. Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту?).

Проєкт "Хеппі Бокс" був цілеспрямований на допомогу вагітним та породіллям, які були вимушено переміщені в Тернопільську область ховаючись від війни. Проєкт почав діяти коли держава не мала змоги допомогти породіллям з Беббі Боксами, ми взяли на себе відповідальність в реалізації проєкту по допомозі ВПО надаючи вкрай необхідні речі для майбутніх матусь. В рамках проекту було створенно аналог держаного Беббі Боксу, в склад якого входили речі першої необхідності для малюка та майбутніх матусь. В ході реалізації проєкту було надано домомогу 28 породіллям, яким в супереч своєї волі довелося народжувати в період війни далеко від рідних домівок. В результаті проєкто ми допомогли 28 породіллям в гумонітарній сфері, так і в підтриманні психо-емоційного стану жінок, які крім себе змушені турбуватися про життя та здоровя немовлят.

 

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Наш проєкт заслуговує на перемогу зважаючи лиш на те, що мало хто з ГО опікувався вагітними та породіллями з числа ВПО, ми намагалися підтримати майбутніх матусь, які опинились на території Тернопільської області, тим самим, ми намагалися довести до уваги суспільства, що будь, яка вагітна жінка в Україні  не обділена увагою як держави так і Громадських обєднань і вона може бути впевненною, що вона під захистом.

Інші конкурсанти в номінації Проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: