Номінація:

Леся Голояд

Голосів: 6

Леся Голояд

Поширити допис на підтримку Леся Голояд

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь: Програма DOBRE , Інструменти участі (Активуй громаду), Академія жіночого лідерства, Молодіжний форум DOBRE, Антикорупційні інструменти, Школа дебатів, Школа лідерів громад, Програма “Молодіжний працівник”, Медіацентр Зборівської ОТГ, інформаційні кампанії (е-петиції, запити).

 

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь: Довгостроковий проєкт “Гальорка Верхоставу” (заходи для дітей з обмеженими можливостями, просвітницька кампанія про жінок і людей з інвалідністю, створення жіночого клубу лідерства). Створення та робота Нетворкінг медіацентру для молоді ОТГ.

 

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:  https://www.facebook.com/watch/?v=300087734419476, https://www.facebook.com/galyorkaverkhostav/posts/623550691871920, https://www.youtube.com/watch?v=ImjhVA_7CuE

 

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:  Не буває кращих чи гірших активісток, але я вирішила взяти участь у “Фліпчарті”, бо це новий крок і звісно – це доза мотивації. Захоплююсь жінками, які реалізували себе у громадській сфері, бо знаю, що це не дуже просто. Інколи тебе не сприймають, бо ти дівчинка. Але беруть свої слова назад, коли ця дівчинка самотужки реалізовує великі проєкти. Я люблю свою громаду і вирішила залишитись тут, хоч і могла б працювати у більшому місті. Відчуваю, що потрібна тут, і це показують наші результати, збільшення команди і щоразу цікавіші ідеї. Я заслуговую на це звання, бо є патріоткою своєї громади і обожнюю те, що роблю!