fbpx

Ліга студентів Тернопільщини

209 Голосів
Ініціатор
Громадська організація
Подав: Гавриляк Михайло Васильович
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь: Тренінг “Проєктний менеджмент та успішні кейси в органах студентського самоврядування”, Онлайн-обговорення “Роль студентського самоврядування в розвитку молодіжної політики регіону”, “Студентський турнір з кіберспорту Dota 2”, “Школа волонтерства”, “Студентська конференція 2021″,””Поширення інформації щодо дотримання правил гігієни та методів захисту від інфекційних захворювань серед школярів молодших класів. Поширення інформації про засоби захисту проти коронавірусної інфекції COVID-19”, “Ternopil students league cup CS:GO”, Перемога проєкту у громадському бюджеті 2021 “Освітньо-інформаційний простір”.

 

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь:Близько 1000 людей.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: 1. Вирішена проблема щодо можливості облаштування окремого студентського та молодіжного майданчику завдяки перемозі  на громадському бюджеті 2021. Майданчик буде унікальний тим, що знаходитиметься на свіжому повітрі.
 2. “Поширення інформації щодо дотримання правил гігієни та методів захисту від інфекційних захворювань серед школярів молодших класів. Поширення інформації про засоби захисту проти коронавірусної інфекції COVID-19”.
3. Проведення проєкту “Студентська конференція” вирішило проблему комунікації та можливості співпраці між студентськими самоврядуваннями різних закладів вищої освіти, а також вирішилась проблема щодо обізнаності молоді у сфері студентського самоврядування.
4. Кіберспортивні турніри допомогли вирішити проблему зайнятості молоді під час пандемії, а також посприяли комунікації між студентами різних закладів вищої освіти.
5. Обговорення та тренінг посприяли розвитку молодіжного досвіду у сфері молодіжної політики, набуття нових знань про студентське самоврядування, комунікації із головами студентських самоврядувань Тернопільської області, а також розгляду нових можливостей у молодіжному середовищі, зокрема можливість створення молодіжної ради при Тернопільській ОДА.
6. Проєкт “Школа волонтерства” допоміг молодим людям побачити перспективу у волонтерській діяльності та здобути необхідні знання про цю сферу.

 

 

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Так, звісно. Серед партнерів, які долучались до реалізації проєктів:
 1. ГС “Молодіжний центр Тернополя”;
 2. ГО “Перекотиполе”;
 3. ГО “Центр науки Тернополя”;
 4. ВІ “Активна громада”;
 5. Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради; 
 6. Студентська рада Кременецького медичного фахового коледжу;
 7. Студентський уряд Тернопільського національного педагогічного університету;
 8. Університетська рада студентів Західноукраїнського університету;
 9. Студентський парламент Тернопільського національного медичного університету;
10. Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА;
11. Студентська рада Тернопільського національного технічного університету;
12. Рада студентів Галицького коледжу;
13. Студентська рада Тернопільського кооперативного фахового коледжу;
14. Тернопільська обласна організація ” Товариство Червоного Хреста України”;
15. Міський учнівський парламент “Наснага”;
16. Студентська рада технічного коледжу при ТНТУ;
17. ГО “Дуїт”;
18. Студентська рада Тернопільського мистецького фахового коледжу;

 

 

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь:  http://league.te.tilda.ws/ 
 www.instagram.com/stud.liga.te

 

Чому саме ваша громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Вже дуже скоро нам виповниться один рік з моменту офіційної реєстрації ГО “Ліга студентів Тернопільщини”. Нам вдалось за 1 рік часу втілити та досягти багато всього, проте ми не думаємо зупинятись на досягнутому. Ми працюємо відкрито, демократично, прозоро, тож інформація про всю діяльність та документацію ГО доступна для кожної бажаючої людини, співпраця із партнерами набуває нових горизонтів, підтримка зростає і ми дуже радіємо цьому. Наша команда щиро вірить, що ті зусилля, які ми спільно вкладаємо у розвиток студентства – це гарний початок для того, щоб сформувати студентський бренд. Цього року наша ГО отримала нагороду “Молодіжний оскар” у номінації “Розвиток студентської молоді” і ми дуже б хотіли отримати “Золотий фліпчарт” і щиро віримо, що в нас все вийде.