fbpx
Номінація:

Мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”

42 Голосів
Ініціатор
ГО “Центр суспільних перетворень”
Подав: УСТИМЧУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Максимум 200 слів).

Відповідь:
Мандрівний табір «Стежками князів Острозьких» – 50 кілометровий похід визначними місцями півдня Рівненщини, який спрямований на патріотичне виховання молоді. Під час мандрівного табору учасники знайомляться з історією краю та місцевими туристичними цікавинками. Маршрут розроблено таким чином, що на початку табору учасники поринають в епоху князів Острозьких, знайомляться з історією цих місць в різні століття та завершують своє знайомство на місці найбільшого бою УПА проти НКВД в урочищі Гурби. Таборова програма розроблена таким чином, що дозволяє учасникам отримати необхідні знання, які будуть корисними в щоденному житті (зокрема надання першої домедичної допомоги, громадська активність тощо). Неймовірна атмосфера, яка панує на таборі дозволяє учасникам розкривати свій потенціал та знайти найкращих друзів.     

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Наш табір – це проект із сенсом, душею та результатом. Неймовірна родина атмосфера, випробування та навчання, веселощі та сміх, історія та боротьба, присвячені вірші та написані пісні, десятки пройдених кілометрів та місця цікавих розмов, атмосферні ватри та спогади, що назавжди залишаються в серцях наших учасників. Джерело натхнення та місце створення нових проектів.
Для когось табір став першою сходинкою до громадської діяльності; надихнув на втілення своїх проектів; подарував нових друзів чи другу половинку; комусь допоміг побороти свої страхи та подарував нове захоплення. Саме ці результати варті того, щоб наш проект переміг у конкурсі.