fbpx

MedAid

Ініціатор подання: БО "Національна мережа розвитку локальної філантропії"
Автор подання: Заблоцька Вікторія Сергіївна
Коротка інформація
Місто / Область: Вся Україна
Дата початку: 1 Квітня, 2022
10 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту ( Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проекту? ).

Проєкт складається з двох частин: проведення прямих закупівель для медичних закладів та надання грантів на медичні проєкти фондів громад. У рамках проєкту було проведено велику кількість закупівель: безтіньові лампи для операційних, рентгенозахисні двері, пральні машини та багато іншого. Було надано також понад 12 грантів на медичні проєкти, для прикладу:

БО «Фонд громади «Барі» для проєкту «Медицина для людей» - закупівля Медичного обладнання.

Фонд Боярської громади для проєкту, який спрямований на забезпечення потреб реабілітаційного відділення КНП «ЛІЛ Боярської міської ради».

Мета проєкту - Покращення якості надання медичної допомоги шляхом доукомплектування 10 ліжок протипролежневими матрацами та подушками у реабілітаційному відділенні КНП «Лікарня інтенсивного лікування Боярської міської ради»

Фонд громади «Подільська громада» для проєкту: «Хірургія на варті життя»

Мета - покращити якість надання висококваліфікованої стаціонарної допомоги Хірургічним відділенням Вінницької міської клінічної лікарні №1 пораненим під час війни шляхом придбання і використання хірургічних інструментів та засобів.

Фонд громади Житомира для проєкту: "Обладнання для офтальмологічного кабінету КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека»

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Проєкт має важливе значення для покращення доступу до безоплатної медицини у різних куточках України. З початком повномасштабного вторгнення було пошкоджено понад 1200 медичних закладів в Україні, а лікарні на заході зазнали значних проблем через збільшення кількості пацієнтів. Проєкт сприяв як відновленню пошкоджених, так і розвитку інших медичних закладів та покращенню можливості обслуговувати більшу кількість пацієнтів безоплатно.

Інші конкурсанти в номінації Проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: