fbpx

Мобільні клініки МОМ

Ініціатор подання: Благодійний фонд "Шпиталь Шептицького"
Автор подання: Цюк Христина Василівна
Коротка інформація
Місто / Область: Львів та Львівська область
Дата початку: 1 Квітня, 2022
Дата завершення: 30 Вересня, 2022
9 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту

Спільно з Міжнародною організацією міграції ми запустили проект з надання медичних та психологічних послуг для ВПО та приймаючих громад Львівської області. В рамках цього проекту було створено 11 мобільних медичних бригад, серед яких є мобільні команди здоров’я та бригади екстреної медичної допомоги. До них входять лікарі-терапевти або сімейні лікарі загальної практики, психологи, лікарі медицини невідкладних станів, медсестри та водії. Щодня ці команди виїжджали на місця проживання ВПО та надавали допомогу переміщеним особам та місцевим мешканцям.

Послуги є затребуваними у всіх категорій пацієнтів. За період реалізації проєкту ми надали 57000 безкоштовних медичних послуг для ВПО та потребуючих людей у понад 80 локаціях Львівської області

Чому саме ваш проєкт має перемогти в конкурсі?

Даний проєкт яскраво демонструє підтримку ВПО, які постраждали через війну в Україні. Погодьтеся, охопити 80 локацій та надати 57000 безкоштовних медичних послуг для потребуючих є великою роботою. Ми з командою дякуємо лікарям, які проробили цю титанічну роботу. Подякуйте і ви)

Інші конкурсанти в номінації Проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: