Номінація: Громадська організація року
Голосів: 31
Микола Скиданюк
Поширити допис на підтримку Молодіжна громадсько-екологічна організація “Наш дім – Манява”
Відповідь: впродовж двох років нами реалізовано 4 проекти:
проект “Заповідними стежками села Манява”, підтриманий ЗУРЦ; проект “Покращення навчальних умов в дошкільному закладі “Сонечко” в селищі Верховина”, підтриманий посольством Японії в Україні;
проект “Збереження малих річок Івано-Франківської області. Фаза 1” проект “Створення бази даних ПЗФ Івано-Франківської області”- краудфандингу, власні ресурси.
Відповідь: в рамках реалізації вищезазначених проектів було залучено щонайменше 650 людей.
Відповідь:
Проект 1. Покращено території заповідних об’єктів на території Манявського лісництва Івано-Франківської області, зокрема – гідрологічної пам’ятки природи загального державного значення Манявський водоспад, лісового заказника загальнодержавного значення «Скит Манявський» та ботанічної памятки природи “Тис ягідний”; підвищено безпеку завдяки встановленій пожежно-оглядовій вишці та облаштованим переходам; вирішено проблему доступу до питної води для людей і тварин завдяки облаштованій криниці.
Проект 2. Покращено умови для перебування 190 дітей дошкільного віку та 51 працівника в дитячому садку “Сонечко” в селищі Верховина. Завдяки проекту збережено єдиний в громаді дитячий садок.
Проект 3. Станом на 01.10.2020 року сформовано базу даних малих річок Івано-Франківської області. Завдяки створеній онлайн системі буде підвищено обізнаність людей щодо наявних водних ресурсів на території Івано-Франківської області, їх екологічний стан, ризики та загрози для водних об’єктів, забруднення та управління водними ресурсами. Це буде єдина база з наявними сформованими індикаторами.
Проект 4. Підвищено обізнаність жителів Івано-Франківської області про наявні об’єкти ПЗФ на території Прикарпаття.
Відповідь:
Проект 1. Манявське лісництво та Манявський ліцей.
Проект 2. Верховинська селищна рада.
Проект 3. Манявський ліцей та ГО “Мама -86 – Яремче”.
Проект 4. Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА
Відповідь: https://ourhomemanyava.com/
Відповідь: З 2003 року ми працюємо на території Івано-Франківської області з єдиною метою зберегти наші Карпати, нашу природу, наші традиції, нашу культуру та наші цінності для майбутніх поколінь. Ми віримо, що нашій маленькій команді спільно з місцевими жителями, органами місцевого самоврядування, неурядовими еко-організаціями та іншими організаціями це вийде зробити. Впродовж 17 років ми змогли впровадити 32 екологічні проекти. Ми налагодили партнерство з 12 еко-організаціями України та світу та 5-ть донорами. Про нашу діяльність знають в мережі Гірського партнерства (ФАО). Наші працівники, експерти, волонтери підвищують обізнаність жителів області про екологічні проблеми Прикарпаття, спільно з місцевими жителями ми шукаємо шляхи вирішення цих проблем. У 2017 році за фінансової підтримки Slovak Aid ми підготовили рекомендації для місцевої та регіональної влад щодо використання відновлювальних джерел енергії. Ми запропонували “розумні норми” для використання енергії сонця та вітру. Адже ВЕС можуть вплинути на ландшафти та тваринний світ, а занадто швидке та масове будівництво СЕС може викликати “продовольчу безпеку”. Ми запропонували один із шляхів – висаджування енергетичної верби на непридатних землях. Ми єдина організація в області, яка представляє Івано-Франківщину в Українській кліматичній мережі та Глобальному водному партнерстві.
Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.
“Центр розвитку громадської активності ” — це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.
Проєкт охоплює шість областей України : Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем.
Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).
Цей сайт створено за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені на сторінках сайту, є виключною відповідальністю його авторів.