Молодіжна громадсько-екологічна організація “Наш дім – Манява”

Голосів: 31

Микола Скиданюк

Поширити допис на підтримку Молодіжна громадсько-екологічна організація “Наш дім – Манява”

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь: впродовж двох років нами реалізовано 4 проекти:

проект “Заповідними стежками села Манява”, підтриманий ЗУРЦ; проект “Покращення навчальних умов в дошкільному закладі “Сонечко” в селищі Верховина”, підтриманий посольством Японії в Україні;

проект “Збереження малих річок Івано-Франківської області. Фаза 1” проект “Створення бази даних ПЗФ Івано-Франківської області”- краудфандингу, власні ресурси.

 

Скільки людей було залучено в рамках проектів?

Відповідь: в рамках реалізації вищезазначених проектів було залучено щонайменше 650 людей.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь:

Проект 1. Покращено території заповідних об’єктів на території Манявського лісництва Івано-Франківської області, зокрема – гідрологічної пам’ятки природи загального державного значення Манявський водоспад,  лісового заказника загальнодержавного значення «Скит Манявський»  та ботанічної памятки природи “Тис ягідний”; підвищено безпеку завдяки встановленій пожежно-оглядовій вишці та облаштованим переходам; вирішено проблему доступу до питної води для людей і тварин завдяки облаштованій криниці.

Проект 2. Покращено умови для перебування 190 дітей дошкільного віку та 51 працівника в дитячому садку “Сонечко” в селищі Верховина. Завдяки проекту збережено єдиний в громаді дитячий садок.

Проект 3. Станом на 01.10.2020 року сформовано базу даних малих річок Івано-Франківської області. Завдяки створеній онлайн системі буде підвищено обізнаність людей щодо наявних водних ресурсів на території Івано-Франківської області, їх екологічний стан, ризики та загрози для водних об’єктів, забруднення та управління водними ресурсами. Це буде єдина база з наявними сформованими індикаторами.

Проект 4. Підвищено обізнаність жителів Івано-Франківської області про наявні об’єкти ПЗФ на території Прикарпаття.

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь:

Проект 1. Манявське лісництво та Манявський ліцей.

Проект 2. Верховинська селищна рада.

Проект 3. Манявський ліцей та ГО “Мама -86 – Яремче”.

Проект 4. Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА

 

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої організації.

Відповідь: https://ourhomemanyava.com/

 

Чому саме ваше громадська організація має перемогти в конкурсі?

Відповідь: З 2003 року ми працюємо на  території Івано-Франківської області з єдиною метою зберегти наші Карпати, нашу природу, наші традиції, нашу культуру та наші цінності для майбутніх поколінь. Ми віримо, що нашій маленькій команді спільно з місцевими жителями, органами місцевого самоврядування, неурядовими еко-організаціями та іншими організаціями це вийде зробити. Впродовж 17 років ми змогли впровадити 32 екологічні проекти. Ми налагодили партнерство з 12 еко-організаціями України та світу та 5-ть донорами. Про нашу діяльність знають в мережі Гірського партнерства (ФАО).  Наші працівники, експерти, волонтери підвищують обізнаність жителів області про екологічні проблеми Прикарпаття, спільно з місцевими жителями ми шукаємо шляхи вирішення цих проблем. У 2017 році за фінансової підтримки Slovak Aid ми підготовили рекомендації для місцевої та регіональної влад щодо використання відновлювальних джерел енергії. Ми запропонували “розумні норми” для використання енергії сонця та вітру. Адже ВЕС можуть вплинути на ландшафти та тваринний світ, а занадто швидке та масове будівництво СЕС може викликати “продовольчу безпеку”. Ми запропонували один із шляхів – висаджування енергетичної верби на непридатних землях. Ми єдина організація в області, яка представляє Івано-Франківщину в Українській кліматичній мережі та Глобальному водному партнерстві.