fbpx

Молодіжна рада при Боянській сільській раді

Ініціатор подання: активіст
Автор подання:  Басараба Марія Михайлівна
Коротка інформація
Місто / Область: Боянська територіальна громада, Чернівецького району, Чернівецької області
Дата початку: 7 Квітня, 2020
54 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу 

За останній рік Молодіжною радою при Боянській сільській раді було реалізовано чимало проєктів для ВПО. До прикладу, був відкритий пункт збору гуманітораної допомоги, яка була направлена у першу чергу для допомоги молодим мамам. Волонтерила в пункті збору молодь територіальної громади. З початку мовнопасштабного вторгнення росії в Україну Молодіжною радою було ініційовано та проведено ряд благодійних ініціатив, а саме ярмарки, виставки, аукціони, майстер-класи, челенджи тощо. Гроші були направлені на допомогу ЗСУ, ВПО та молоді з інвалідністю.

Скільки молоді було залучено в рамках проектів? 

Більше 4000 молодих людей.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проектам чи ініціативам? 

Спільно з управлінням молоді та спорту ЧОВА та МР при ЧОВА було забезпечено близько 700 потребуючих молодих сімей з числа ВПО дитячими девайсами, які тимчасово перебувають в Чернівецькій області та поза. Регулярно передавалися харчові продукти в гарячі точки. Було скомплектовано 5 аптечок для ЗСУ. В наслідок долучення до збору був відправленний транспорт HONDA CR-V 214 батальону спеціального призначення OPFOR, які перебувають на Бахмутському напрямку. На даний момент сприяє збору коштів для 1 взводу 2 роти 97 батальону, які наразі перебувають у Харківському напрямку.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Для нашої команди це буде хорошою мотивацією для подальшої волонтерської роботи.

 

Інші конкурсанти в номінації Молодіжна рада року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: