fbpx

Молодіжна рада при Чернівецькій обласній військовій адміністрації

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання:  Басараба Марія Михайлівна
Коротка інформація
Місто / Область: Чернівецька обласна військова адміністрація, Чернівецька область.
Дата початку: 2 Червня, 2020
79 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу

Відповідь:

У партнерстві з профспілковою організацією студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича провели благодійний мистецький онлайн-аукціон ручних виробів (зібрані кошти у сумі 8466 грн). Були співорганізатором арт-терапії «Долоньки миру» для дітей ВПО. Організували благодійні простори «До перемоги» (зібрали 25000 грн) та «До Дня молоді» (зібрано 5800 грн), виставки «Ангели на війні» (зібрано 5300 грн), благодійних літературно-музичних вечорів (в загальному було зібрано біля 6000 грн.), благодійний туристичний похід до Синевиру та Шипоту (зібрано 900 грн.), благодійний аукціон у кадрі Форуму молоді Буковини (зібрано близько 36000 грн.), благодійна лотерея «Фотосесія у Юліани Ткачинської» (зібрано 2000 грн.).

Рада займалася пошуком велосипедів для Чернівецької федерації велосипедного спорту, які проводять безкоштовні заняття для дітей.

З метою стимулювання волонтерського руху серед молоді ініціювали та провели «Нетворкінг волонтерів області», який мав за мету об’єднати представників громадських організацій, молодіжних рад та юних волонтерів з метою підтримки один одного та обміну досвідом. Відео-проєкт «Волонтерю заради перемоги» мав на меті ознаймити область з життєвою історією молодих волонтерів з числа ВПО.

 

Скільки молоді було залучено в рамках проектів? 

Відповідь: більше 10000 осіб.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проектам чи ініціативам? 

Відповідь:

Рада разом з партнерами здійснювала збір та відправила транспорт HONDA CR-V 214 батальону спеціального призначення OPFOR, які перебувають на Бахмутському напрямку.

Передані 4 велосипеди для Чернівецької федерації велосипедного спорту, якими користуються у тому числі і діти ВПО безкоштовно.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Перемога буде стимулювати нас до ще більше ініціатив у даному напрямку.

 

Інші конкурсанти в номінації Молодіжна рада року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: