fbpx

Молодіжна рада при Миколаївській міській раді

Ініціатор подання: Голова молодіжної ради
Автор подання: Геряк Олена Олегівна
Коротка інформація
Місто / Область: м. Миколаїв, Львівська область
Дата початку: 5 Жовтня, 2021
256 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу 

За останній рік ми почали робити акції для збору коштів, це: різноманітні майстер-класи з самооборони, літературники, дні плетіння сіток, дні настільних ігор, волейбольні, шахові турніри, лекції про важливість мови та багато іншого. Для ВПО організовували арт-терапію разом з послами європейської молоді. Але ми не забували про першочергові завдання МР, тому організували проєкт неформальної освіти по нашій громаді. Члени організації їздили в населені пункти та розповідали про молодіжну політику, проєктний менеджмент, драбину Харта та те, що цікавило молодь. Також влітку запустили програму стажування у Миколаївській міській раді, яка тривала два місяці.

Скільки молоді було залучено в рамках проектів? 

Кожен захід залучав від 15 до 30. Наймаштабніший проєкт називався «Лірика війни» - це мініфестиваль, де було задіяно більше 100 молодих людей, де було зібрано 80 тис.грн для зсу.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проектам чи ініціативам?

Ми заповлювали дозвілля молоді, допомагали ВПО адаптуватись та рознайомити із нашою громадою, допомогли молодим людям попробувати себе у ролі адміністративного працівника у міській раді. Однією з ключових завдань є розвиток шкільного самоврядування, тому ми створили осередок, який активно працює у школах.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Ця нагорода стане для нас ще більшою мотивацією працювати на місцевому рівні. Ми хочемо, щоб інші молодіжні ради дізнались про наш досвід, почали працювати в себе та зрозуміли, що наша організація - не івент агенство.

 

Інші конкурсанти в номінації Молодіжна рада року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: