fbpx

Молодіжна рада при Вертіївській сільській раді Ніжинського району Чернігівської області

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Лебідь Тетяна Михайлівна
Коротка інформація
Місто / Область: Вертіївська ТГ, Чернігівська область
Дата початку: 1 Листопада, 2022
267 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу

Хоча Молодіжна  рада утворилася не так давно, проте долучилася зразу до волонтерства.  Члени Молодіжної ради почали залучати молодь до плетіння маскувальних сіток. Почали проводити благодійні акції. Зокрема "Подаруй тепло захиснику", "Новорічна листівка захиснику". Виготовляли та розігрували власні вироби, а потім кошти перераховували на потреби ЗСУ. Долучилися до збору продуктів та виготовлення сухих супів для захисників. Організували плетіння шкарпеток для захисників.

Скільки молоді було залучено в рамках проектів? 

До 500 чоловік

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проектам чи ініціативам? 

Завдяки проєкту "Подаруй тепло захиснику" змогли зібрати 999 пар шкарпеток та відправити для хлопців на передову. Завдяки збору продуктів частину відправили захисникам. А частину переробили на сухі смаколики для захисників. Завдяки проєкту "Новорічна листівка захиснику" зібрали понад 50 робіт від дітей, які надіслали нашим захисникам, аби вони бачили, як сильно їх підтримують діти.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Хоча наша рада не так давно створена, проте ми стараємось працювати задля нашої громади, хи допомагаємо з усіх сил нашим захисникам аби наблизити нашу перемогу. Ми хочемо навчатися, розвивати інтереси молоді. Адже молодь це наше майбутнє.

 

Інші конкурсанти в номінації Молодіжна рада року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: