fbpx

Молодіжна рада Славської ТГ

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Пронь Христина Василівна- секретар ради
Коротка інформація
Місто / Область: Славська громада, Стрийський район, Львівська область
Дата початку: 5 Серпня, 2022
98 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу 

Молодіжна рада Славської ТГ була створена вже під час війни, а отже ми чітко відчували, що маємо робити все для нашої перемоги. Перший захід, який організувала молодіжна рада – благодійний забіг до Дня молоді, під час якого ми зібрали кошти на реабілітацію поранених Захисників нашої громади. Часто про цих мужніх хлопців забувають після війни, а вони теж потребують підтримки.

Також молодіжна рада долучилася до проведення благодійного ярмарку, під час якого вдалося зібрати кошти на бінокль для Захисника зі Славська.

Члени молодіжної ради брали активну участь у плетінні маскувальних сіток. Одна з учасниць ради Софія Романик організувала у школі майстер-клас із плетіння патріотичних браслетів, які передали хлопцям на передову.

Активно волонтери у Центрі гуманітарної допомоги – допомагали  пакувати посилки для Захисників, допомагали у місцях розміщення ВПО. Організували ряд екологічних та просвітницьких заходів для молоді та громади загалом.

Скільки молоді було залучено в рамках проектів? 

У рамках проектів було залучено понад 500 осіб з 16 населених пунктів громади.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проектам чи ініціативам? 

Для Захисників, які отримали поранення на війні, надзвичайно важлива  моральна та фінансова підтримка громади. Для них важливо відчувати, що громада цінує те, що вони пожертвували найціннішим – своїм здоров’ям, заради кожного з нас, щоб ми могли бути незалежними.

Завдяки волонтерській діяльності членів молодіжної ради вдалося передати понад 200 маскувальних сіток на передову, надіслати понад 300 продуктових наборів Захисникам зі Славської громади. Підтримати моральний дух Захисників виготовленими власноруч виробами.

Екологічні та просвітницькі заходи допомогли об’єднати молодь громади, створити середовище однодумців, активних людей, які наближають нашу перемогу. Молоді люди змогли знайти підтримку, обмінюватися емоціями та разом боротися зі стресом.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Бо ми не зламалися, коли було важко, і попри війну, таки створили молодіжну раду, яка успішно працює.

Приклад, Артура Ярошевського – заступника голови молодіжної ради доводить, що саме ти творець змін. Хлопець провів кілька тижнів в окупації у рідному місті Приморськ, був у полоні, через свою проукраїнську позицію. Через певний час йому вдалося виїхати, приїхавши до Славська, Артур продовжив свою діяльність та став членом молодіжної ради.

 

Інші конкурсанти в номінації Молодіжна рада року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: