fbpx

Молодіжний Конгрес Зборівської міської ради

Ініціатор подання: Молодіжна рада
Автор подання: Голояд Леся Андріївна
Коротка інформація
Місто / Область: Тернопільська область, Зборів + проєкти Національного рівня
Дата початку: 17 Травня, 2019
137 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останній рік, які стосувалися волонтерства чи інших ініціатив, покликаних пришвидшити нашу перемогу 

Молодіжний Конгрес Зборова не зупиняв свою діяльність жодного дня з початку повномасштабного вторгнення. Вже 24 лютого ми створили інформаційний канал у Телеграмі та відкрили оперативний гуманітарний штаб на базі нашого молодіжного медіацентру, що діє і зараз. Наша головна робота і тоді і зараз стосується військового волонтерства. Коли у квітні 2022 року сума пожертв жителів на нашу благодійну діяльність становила більше 500 000 гривень, то ми офіційно створили Благодійний фонд "Сила дії молоді", у склад якого увійшли молоді активісти громади. На сьогодні це єдиний масштабний волонтерський центр громади, а нашими волонтерами та благодійниками є: навчальні заклади, підприємства, церковні спільноти, аграрії, емігранти, тощо. Крім того, ми встигли реалізувати проєкти: відкриття простору для родин військових BAVOVNA HUB (грант 90 000), навчальна програма для школярів "Джуніори+", волонтерська ініціатива "7 сіток, 7 фільмів", презентація авторського фільму про волонтерів громади "Місто творять люди", "Діалоги перемоги", сховище "Зборівська Криївка", благодійні концерти та заходи. Члени нашої молодіжної ради самостійно доставляють допомогу військовим на передову Донеччини, Харківщини, Миколаївшини. Сума донатів для підтримки нашої благодійної діяльності зараз становить понад 1,5 млн. гривень.

Скільки молоді було залучено в рамках проектів? 

Кількісний склад молодіжної ради виріс до 45 осіб, а волонтерська база складає понад 50 молодих людей з громади. Враховуючи залученість молоді до організації благодійних вистав, плетіння сіток та збору продуктів - ця кількість є більшою.

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проектам чи ініціативам? 

Створення  БФ "Сила дії молоді": забезпечення ЗСУ і мобілізованих з громади амуніцією, продуктами, ліками, автівками.
Джуніори +: активізація учнівської молоді і саморозвиток особистості.
"7 сіток 7 фільмів": популяризація українського кіно.
Діалоги перемоги: залученість молоді до відбудови молодіжної політики у громаді.
BAVOVNA HUB: створення першого центру допомоги родинам військових - консультації та збір запитів.
Фільм "Місто творять люди": просвітницька робота для популяризації волонтерського руху серед різних поколінь.
Сховище "Зборівська криївка": облаштування антистрес сховища.

Чому саме ваша молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Виїзди на фронт, купівля автівок, молодіжний центр - склад берців та амуніції, а чи могли ми раніше думати, що наша молодіжна рада, яка складається у більшості з учнівської молоді, буде займатись такою діяльністю? Звісно, ні. За минулий рік ми отримали багато відзнак: від обласного керівництва, фондів, міністра молоді і спорту, військових. Але головне не це. Щодня кожен з нас наближає перемогу своїми діями. Буває складно, буває багато втоми, буває, що опускаються руки. Але ми просто не вміємо інакше. І саме через цю рису ми варті звання молодіжної ради року.

 

Інші конкурсанти в номінації Молодіжна рада року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: