fbpx

Молодіжний Конгрес Зборівської міської ради

50 Голосів
Ініціатор
Молодіжна рада
Подав: Голояд Леся Андріївна
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Які проєкти були реалізовані за останні два роки?

Відповідь: Молодіжний Медіацентр Зборівської громади, Гальорка Верхоставу, Інформаційна кампанія “ЗапитАЙ”, Інформаційна кампанія “Молодь ON”, Моніторинг діяльності депутатів Зборівської міської ради, Табір добра, Тренінг-гра “Зміни – це ми”, Жіночий клуб, Клуб мистецтва дебатів, Благодійна кампанія “Різв’яна ніч”, Збільшення соціальної відповідальності молоді під час пандемії COVID-19, Медіашкола та ін.

 

Скільки молоді було залучено в рамках проектів?

Відповідь: Від 100 до 600 молодих людей усієї громади.

 

Які проблеми були вирішенні завдяки реалізованим проєктам?

Відповідь: Комунікація населення та влади, пасивність молоді, проблеми інклюзивності, низька прозорість у ОМС, екологічні проблеми.

 

Чи були партнери в реалізації проєктів?

Відповідь: Зборівська міська рада, Західноукраїнський ресурсний центр, Програма ДОБРЕ, U-LEAD з Європою, Контінентал Фермерз груп.

 

Надайте посилання на сайт чи сторінку в соціальних мережах вашої Молодіжної ради (за наявності).

Відповідь: https://www.facebook.com/youth.congress.zboriv

 

Чому саме ваша Молодіжна рада має перемогти в конкурсі?

Відповідь: Ми перша молодіжна рада, яка обрала інклюзивний шлях розвитку, до наших учасників входять діти з реабілітаційного центру, діти із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, діти позбавленні батьківського піклування Це сталось внаслідок співпраці нашої ради із органами опіки, поліцією та пробацією. Ми переконані, що молодіжна рада – це не тільки про активних та прогресивних, це середовище для усіх, незалежно від їх віри, поглядів, матеріального стану та вигляду.