fbpx
Номінація:

Мороз Ольга

1174 Голосів
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Навчання, стажування, участь в тренінгах за останні 2 роки (Вкажіть назви навчальних модулів, програм чи тренінгів. Інформація для публічного розміщення).

Відповідь:

– 18.06-21.06.2021р. “Школа медіапродакшену онлайн-дебатів” від Фундація Суспільність за підтримки «Укрінформ».

– 13.08-15.08.2021р. програма «Активні Громадяни» від Британської ради.

 – 18.10.2019р.- 20.10.2019р. Школа відповідального політика від Центру  політичних студій та аналітики”Ейдос” .

– 15.01.2019р. -17.01.2019 р.Тренінг для координаторів/активних громадян Інституту “Республіка” на тему “Просвіта громадян щодо реформи місцевого самоврядування”. Тренінг за організації NDI Ukraine – NationalDemocraticInstitute. Метою даного тренінгу є підготовка до проведення освітніх заходів ОТГ з просування  реформи місцевого самоврядування.

– 01.04.2019р – 04.04.2019р. Школа координаторів “Активної Громади”за організації NDI Ukraine – National Democratic Institute.
– 23.05.2019р. – 26.05.2019р.«Школа Дебатів» від Міжнародного Республіканського Інститут.

– 18.04.2012 – 20.04.2012р – «Школа молодих жінок – політиків» проект NDI та за участі «Молодого Народного руху».

– сертифікат на проходження «Школи Успіху» від Фонду Кличко.

– свідоцтво про проведення семінару та стажування Центром Громадської Адвокатури, на тему : «Як організувати громадський антикорупційний контроль та моніторинг державних закупівель на місцевому рівна».

Ваше найбільше досягнення у громадській діяльності протягом останнього року.

Відповідь:

 Отримала премію Хмельницького міського голови Олександра Симчшина «За вагомі досягнення молоді у розбудові Хмельницької міської територіальної громади в різних сферах суспільного життя» – 12 серпня 2021 року до Міжнародного дня молоді.

Підтвердження вашої діяльності в медіа (Додайте посилання на публікації, матеріали, репортажі тощо).

Відповідь:

ТВ та радіо: Канал «ТВ7+», канал МТРК «Місто», канал «Перший Подільський», канал «Територія М», канал «Наголос», канал «Суспільне Поділля».

Друковані та онлайн видання: видання «Академія Української преси», інформаційний портал «Громадський простір», газета «Всім», регіональним порталом «Хмельниччина Північ».

 Співпраця з «Суспільне Поділля»

https://www.facebook.com/photo?fbid=2984176368574026&set=pcb.2984176538574009

 – Співпраця з регіональним порталом «Хмельниччина Північ» . Написано та опубліковано статтю «Громадська активність для жителів Шепетівщини».

Громадська активність для жителів Шепетівщини

– «Оскар» для активу Шепетівського району, або чому варто податись на «Золотий Фліпчарт»

“Оскар” для активу Шепетівського району, або чому варто податись на “Золотий ФліпЧарт”

 Співпраця з МТРК «Місто»

Анонсування «Можливостей для молоді» в передачі «Територія М»

«Де шукати можливості для молоді: тренінги, форуми, семінари, гранти, онлайн курси».

https://www.facebook.com/100009450777571/videos/2990427837948879

 У передачі «Територія М» на каналі МТРК «Місто» сюжет про «Створення громадської організації» з консультуванням від «Освітнього – аналітичного центру розвитку громадської активності» та з експертом з інструментів громадської участі у прийняті рішень Василем Марцинкевичем.

https://www.facebook.com/mistotvcom/videos/817253575628200

 Анонсування набору у передачі «Територія М» на каналі МТРК «Місто» на тему «Молодіжної ради при Обласній Державній Адміністрації».

https://www.facebook.com/mistotvcom/videos/817253575628200

Чому саме ви маєте перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Я в громадському секторі останні десять років. Маю хороший досвід реалізації молодіжних, соціальних, екологічних та політичних проєктів в місті та Хмельницькій області. Участь у проектах в ролі: ініціаторки, членкині, консультантки, амбасадорки, спікерки, модераторки, менторки та координаторки. Розвиваю молодіжний сектор Хмельниччини шляхом просвітницької і адвокаційної роботи.

З командою Молодіжної ради при Хмельницькій Обласній Державній Адміністрації напрацьовуємо «Дорожню карту молодіжних рад Хмельниччини», задля створення нових діючих молодіжних рад в територіальних громадах.

З командою Громадської ради при Хмельницькій Обласній Державній Адміністрації активно працюємо в територіальних громадах в різних напрямках: відповідь на звернення громадян, моніторинг використання коштів місцевими бюджетами, популяризація донорства, незаконні забудови, необхідність створення центру променевої терапії на базі Хмельницького обласного протипухлинного центру, залучення громад (місцевих старостатів) до підтримки багатодітних сімей на прикладі Теофіпольської селичної ради та інші.

Працюю над заключенням та налагодженням співробітництва між громадськими організаціями різних областей України та інших країн (Польща, Німеччина).

З вересня 2020 року по вересень 2021 року – координаторка від проєкту «Центр розвитку громадської активності» в Хмельницькій області. Хороший рівень комунікації зі громадськими організаціями, благодійними фондами, ініціативними групами. Написання статтей в рубрики «Лідери Змін» та «Новини громадського сектору» (матеріли у форми інтерв’ю з громадськими активістами). Досвід проведення опитувань серед громадських активістів з визначення потенційних тем для заходів та координація громадських активістів.

Отримала премію Хмельницького міського голови Олександра Симчшина «За вагомі досягнення молоді у розбудові Хмельницької міської територіальної громади в різних сферах суспільного життя» – 12 серпня 2021 року до Міжнародного дня молоді.

Активно працюю в громадському секторі, де маю заслуги моєї роботи(грамоти, подяки, нагороди).

Також, я дуже вірю у свою перемогу.