fbpx

Ми чекаємо вас вдома

Ініціатор подання: Ініціативна група (учні 7-9 класів) Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради"
Автор подання: Леся Шолудько
Коротка інформація
Місто / Область: Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника Решетилівської міської ради", с. Потічок, Полтавський район, Полтавська область
Дата початку: 5 Вересня, 2022
Дата завершення: 15 Жовтня, 2022
21 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту (Вказані дані будуть висвітленні в формі для голосування. Дайте відповіді на запитання: Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Восени 2022 року нами був організований міні-проєкт під назвою «Ми чекаємо вас вдома». Ініціативна група школи залучила учнів, педагогів, активістів до створення подарункових боксів для захисників. Ми звернулися до старости нашої громади, де дізналися прізвища всіх захисників навколишніх сіл, які боронять фронт, та працювали за списком, щоб нікого не пропустити. Всі прекрасно розуміємо, що військові сьогодні забезпечені фінансово, і їм важливі не матеріальні цінності, а турбота, якої так не вистачає далеко від дому. Тому кожному захиснику був сформований індивідуальний подарунок, який містив у собі частинку дому (фото та листи від дітей).

Результат цього проєкту був колосальним та чуттєвим водночас. Ми слухали слова вдячності не тільки від захисників, а й від їхніх родин. Сліз у цей момент не могли стримати ні ті, ні інші. Натомість військові надали зворотній зв'язок у вигляді солодощів. Емоції, які отримали ми та наші захисники, не передати словами.

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

Навіть у ці страшні воєнні часи ми продовжуємо навчатися. І розуміємо, що важливо зараз максимально підтримувати фронт. Ми – маленька школа у селі, але намагаємось робити великі справи. Так, у нас немає можливості скидати великих сум на підтримку ЗСУ, хоч все одно наші родини роблять це маленькими частинами. Але якщо можемо подарувати такі емоції, які не можна купити за гроші, - ми це зробимо. Адже моральна підтримка нічим не поступається фінансовій.

Сподіваємось на перемогу нашого навчального закладу, щоб ми могли і надалі процвітати та стали прикладом для інших сільських маленьких шкіл.

Інші конкурсанти в номінації Молодіжний проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: