Номінація: Активістка року
Голосів: 185
Поширити допис на підтримку Надія Байор
Відповідь:
стажерка Центру політико-правових реформ
учасниця програм: Вищої Політичної Школи, Всеукраїнського Відкритого Університету Реформ, Школи демократії, SDG-Амбасадори;
учасниця молодіжного польсько- українського обміну UA-PL Youth Echange;
сертифікована тренерка від Національного Демократичного Інституту в сфері реформи місцевого самоврядування;
сертифікована молодіжна тренерка з програми Школи розвитку молодіжного тренера «КРОК»;
учасниця Першої Молодіжної сесії міста Львова;
випускниця школи дебатів від Міжнародного Республіканського Інституту (IRI);
членкиня команди з розробки додатку «PROвибір» для політичних партій та електорату спільно з німецькими мозковими центрами;
стажерка у Львівській міській раді на програмі «Перший кар’єрний крок»;
учасниця програми особистісного та професійного розвитку – «Державотворець» за підтримки Міністерства молоді та спорту;
випускниця навчального курсу «Школа відповідального політика» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна «За свободу» та центру «Ейдос»;
делегатка на Другій Студентській Моделі Конгресу у м.Києві;
учасниця Форуму Молодих Політиків;
випускниця єврошколи EU Study Days in Ukraine;
учасниця програми «Skills Lab:власна справа»
учасниця міжнародного візиту Trips for Action 2019;
учасниця Форуму мереж ЄС;
учасниця Програми GOxChange: обмін студентів України. У м. Харкові;
учасниця Школи Нового Політикуму;
волонтерка WikiGap 2019 — акція із наповнення української Вікіпедії статтями про видатних жінок;
учасниця Моделі Львівської міської ради;
HR на таборі Active Citizens від Британської ради;
випускниця школи ораторської майстерності від Майстерні Лева;
випускниця теоретико-практичного курсу «Перша медична допомога від CAB.
Відповідь:
Мені дуже хотілось налагодити комунікацію з владою і залучати мешканців ОТГ до більш активної діяльності в громаді. Перед карантином вдалось підписати меморандум про співпрацю з головою ОТГ та відділом освіти, культури, молоді і спорту в іншій ОТГ з метою подальшої співпраці та розвитку молодіжної політики, зокрема, та провести ряд вебінарів з мешканцями, напрацювати ідею карти розвитку громад, провести опитування серед мешканців стосовно проблем в громаді і способів їх вирішення. Також разом з громадськими активістами вдалось об’єднати два осередки громадської організації та запустити діяльність під час карантину в складі правління. Долучалась як представниця громадської організації до розробки варіантів пом’якшення становища міста та молоді, зокрема, під час жорстких карантинних обмежень. Організаторка і тренерка зустрічей зі школярами з сільських територій та невеликих міст просвітницьких тренінгів. Проводила офлайн та онлайн клуби\тренінги просвітницько-політичного характеру ( повноваження місцевих рад, депутатів ВРУ та місцевих рад, референдум, бюджет громади, управління громадою онлайн, моніторинг, реформа децентралізації тощо).
Відповідь:
https://www.prostir.ua/?news=pidpysannya-memorandumu-pro-spivpratsyu-oth-i-hromadskyh-aktyvistiv
https://www.prostir.ua/event/vebinar-osoblyvosti-upravlinnya-hromadoyu-v-rezhymi-onlajn/
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=223219232352615&id=102819414392598
Відповідь:
Громадський активізм – мій спосіб життя. У свої 19 вже отримала чимало досвіду і вклала відповідно. Мені завжди вдавалось поєднувати діяльність у 6 організаціях та ініціативах зі студентським життям і роботою. Зараз є членкинею правління, менторкою у ГО “Фундація регіональних ініціатив” у м.Львові а також членкиня у Першій львівській проєктній майстерні. Відчуваю, що є лідеркою думки і прикладом для багатьох своїх друзів і підростаючого покоління, бо маю можливість працювати з ними. Впевнена, що це стане мотивацією та залученням до активностей інших, а також моєю відповідальністю в цьому. Кожне досягнення, визнання дуже мотивує та тягне до відповідальності на нові плани та якісну роботу. Переглянувши організаторів конкурсу, продумала можливу співпрацю задля розширення діяльності, а також використання призу в цілях громадської діяльності, зокрема і мого курсу тренінгів. Таке досягнення надасть і більш впливові інструменти для реалізації свої задумів в сфері активізму, а також досвід. Хочу запевнити, що дане “звання” допоможе мені продукувати знову нові ідеї, відчувати відповідальність за них і надасть відповідні результати в громаді, що надіюсь, змусить пишатись мешканців і тих, хто підтримав. Надіюсь на вашу підтримку, бо лише громадські активісти знають непростий шлях такої діяльності.
Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.
“Центр розвитку громадської активності ” — це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.
Проєкт охоплює шість областей України : Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем.
Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).
Цей сайт створено за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені на сторінках сайту, є виключною відповідальністю його авторів.