fbpx

Навчально-менторська програма для школярів ДЖУНІОРИ+

Ініціатор подання: Молодіжний Конгрес Зборівської громади
Автор подання: Вікторія Романів
Коротка інформація
Місто / Область: Тернопільська область, Зборів
Дата початку: 6 Червня, 2022
Дата завершення: 15 Липня, 2022
114 голосів
Поширити
Поширити
Інтерв'ю

Короткий опис проєкту ( Що було зроблено? З якою метою? Для кого? Які отримані результати та ефект від проєкту? Максимум 300 слів).

Ініціатива молоді під назвою "ДЖУНІОРИ +" пропонувала безкоштовне навчання школярів з проєктного менеджменту, волонтерства та комунікацій. Ця ініціатива була започаткована групою молодих людей з числа Молодіжного Конгресу Зборова, які хочуть допомогти школярам (10 - 14 років) розвивати навички управління проєктами та підготувати їх до майбутньої громадської діяльності.

Учасники отримали можливість навчитись створювати волонтерські проєкти, планувати їх та керувати командою. Вони також отримали практичні знання з ефективного спілкування, комунікацій, управління часом та ресурсами, а також навички роботи в команді.

Окрім цього, програма ДЖУНІОРИ + створила мережу контактів між учасниками програми та менторами, щоб допомогти і на далі їм знайти можливості для подальшого розвитку.

За результатами програми було реалізовано ініціативу, яка перемогла у таємному голосуванні - проєкт "7 сіток, 7 фільмів".

Ця ініціатива молоді є прикладом того, як молодь може впливати на розвиток своєї спільноти і молодших колег, які їм будуть корисні у майбутньому. Програма ДЖУНІОРИ + надала школярам можливість зрозуміти, що волонтерство і проєктний менеджмент - це важлива складова будь-якої успішної діяльності молодої особистості.

Чому саме ваш молодіжний проєкт має перемогти в конкурсі?

В першу чергу, ми живемо в епоху, коли знання та навички швидко розвиваються. Тому є велика потреба в освіті, яка не тільки передає факти, але й навчає учнів мислити критично та вирішувати складні завдання. Проєкт ДЖУНІОРИ + зміг допомогти учням розвинути ці навички, оскільки він базується на взаємодії та співпраці, а не тільки на передачі інформації. Це дозволило дітям бути активними учасниками процесу навчання та розвивати свої творчі та проблемно-орієнтовані навички.

По-друге, проєкт про неформальну освіту зміг допомогти зменшити напругу учнів в умовах війни, ми допомогли їм спрямувати їх здібності та можливості у правильне русло і створити волонтерські ініціативи. Він дозволив дітям з різних соціальних та культурних середовищ зустрітися та навчатися разом.

Інші конкурсанти в номінації Молодіжний проєкт року
Поширити
Поширити
Перейти на сторінку всіх номінантів: