fbpx
Номінація:

Облаштування відкритого простору «Рідне місто»

19 Голосів
Ініціатор
Алла Соколовська
Подав: Алла Соколовська
Коротка інформація
Галерея
Інтерв'ю

Короткий опис ідеї, яку не вдалося реалізувати?

На громадський бюджет 2020 у м.Бережани було подано ідею:

Облаштування  відкритого простору «Рідне місто» забезпечить жителів громади вільним творчим простором (для написання та реалізації спільних проектів, благодійних ініціатив, коворкінгу, місця для ігор т.п.), центром для розвитку дітей (для дитячих та сімейних занять); неформальною освітньою платформою (для проведення лекцій, семінарів, тренінгів); платформою для дискусій, громадських слухань та обговорень важливих для життєдіяльності громади  проблем та перспектив розвитку.

Основною метою проекту є сприяння:

-реалізації державної молодіжної політики в м.Бережани;

-соціалізації та самореалізації жителів громади;

-інтелектуальному, моральному, духовному розвитку громади, реалізації її творчого потенціалу;

-національно-патріотичному вихованню молоді;

-популяризації здорового та безпечного способу життя;

-забезпеченню громадянської освіти та розвитку волонтерства;

проблема, на вирішення  якої  спрямований проект:

В Бережанах близько 10000 активного населення, з них 5000-молодь (старшокласники, студенти, молоді родини, працівники різних галузей). Більшість дозвіллєвих закладів зачинені після 18.00. У містян немає локацій для раціонального дозвілля та суспільної дільяності. Більшість професійнонереалізованої молоді виїхали у великі міста та закордон. В місті низька громадська активність.

запропоновані рішення:

Облаштувати в приміщенні громадської організації «Рідне місто» відкритого простору забезпечить позитивні зрушення у вирішенні вещезазначених проблем

 

Чому не вдалося реалізувати ідею?

Відповідь:

Проект був поданий до Бережанської міської ради на громадський бюджет. Громада двічі підтримала його підписами, проте півтори року проект досі не реалізовано! Постійно отримуємо пояснення від міської ради про відсутність коштів.

 

Чому саме ваша ідея має перемогти в конкурсі?

Відповідь:

Громадський простір є реальною платформою не просто для заходів, а для нових форматів співпраці, залучення потенціалу, створення дієвої комунікаційної платформи.